Steem'e Yatırım Yapmalımıyız ? ? [Cointurk 9.Proje ]

in cointurk •  2 years ago  (edited)

steemit.png

Merhaba arkadaşlar Steem geleceğin sosyal ağını oluşturan en önemli araçlardan birisidir . Sosyal ağ dedik bu sosyal ağın adı Steemit tir. Steem Blockhain tabanlı bir veri paylaşım teknolojisi ile inşaa edilmiştir .Steem Blockhainde her gün yeni bir havuz oluşturup , Steemitte paylasılan gönderilerimiz bir nevi Bitcoin madenciliğine benzer ,Biz paylasım yaptıkça Steem Blockhainde daha fazla blok bulup Steem madenciliği kolaylaşmaktadır . Bizim paylaşımlarimıza gelen upvoteler ise bize kazanç kapısını aralatmakta ve daha iyi çalışma azmini kazandırmaktadır .

Steem Fiyatı Bitcoin ve Diğer altcoinler gibi dalgalanmakta fiyatı sabit kalmamaktadır . Bununla birlikte Steem alıp , Steemit 'e Yatırım yapıp daha erken gelişmek isteyenler icin ise azda olsa risk taşımaktadır.
Fiyat dalgalanmalarından dolayı Steemit 'in olmazsa olmazı Steem power gücü (oy kullanma gücü )Satın alınıp yatırim yapılabilir . Steem Power fiyatı, Steem ve Steem Doların fiyatı ile aynı yöne doğru ilerler. O yüzden Steem almanın bir yandan dezavantajı da var . Steem alınıp , Steem Power aldıgımız zaman fiyatlarda düsüs olunca Hem kazanacagımız Upvote değerleri azalır hem Steem Power değeri azalır.

Steem geçtigimiz günlerde yukselise geçerek Steemit değerine yüksek not veren Kredi derecelendirme grubu sayesinde Steem'in ne kadar değerli bir kripto para olduğunu bir daha gösterdiler . Ve Steemit'in her geçen gün kullanıcı sayısı arttığından Steem ve Steem doların yükseleceği kanısındayım . Yatırım yapıp yapmayacagınız sizin bu büyük platformu görüp sizin isteğinize kalmıştır .Bol kazançlar diliyorum herkese okudugunuz için teşekkürler .
images (2).jpeg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!