Bende Varım Steemit !!! [Cointurk 12. Projesi]steemCreated with Sketch.

in #cointurk3 years ago

Merhaba Kuşadası Üyeleri.
Bugün diğerlerinden farklı olan 12. proje ile ilgili yazımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duymaktayım. Öncelikle bu projeye katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. Bu projeden kazandığım gelirin hepsini Power Up yapacağım.
Image 1.jpg

Adım Cumali ve steemit üyesiyim. Steemit'İ bir arkadaştan duymuştum. Çok mantıklı gelmişti. Bir nevi kazan - kazan modeli diyebilirim. Bu platform diğer sosyal ağlardan farklı olarak, kullanıcılarının da kazanmasına olanak sağlamaktadır. Youtube kanalı olan Alp Işık videolarını izleyerek üye olmaya karar verdim. Alp Işık 5 partlık bir video serisi hazırlamıştı. Steemite üye olmak isteyen takipçilerine yardımcı olmak için. Üye olduktan sonra bir şekilde Kuşadası grubunun düzenlemiş olduğu projeler gözüme takıldı. İlk paylaşımlarımda neredeyse hiç bir gelir elde etmemiştim. Yalnız bu düzenlenen projelere katıldıkça gelirimde otomatik olarak artmaya başladı. Ayrıca steemitle ve kripto paralarla ilgili bilgi alanımda artmış oldu. Bu projeye katılma amacım da budur.
Image 2.png

Biraz kendimden bahsetmem gerekirse, işim gereği İstanbul'da yaşamaktayım. Bu şehir yorucu ve zorlu olasına rağmen, burada bulunmaktan oldukça mutluyum. Özel bir şirkette ithalat ihracat bölümünde görev almaktayım. Gezmeyi ve öğrenmeyi çok severim. Bu arada böyle önemli bir platformda yer almakta benim için gurur verici...

Yazımı okuyup beğendiğiniz için teşekkür ederim. Katkılarınızın devamını dilerim.
Resim Kaynak : 1 2