Dünyadaki tüm dillerde Merhaba [Cointurk 12. Projesi]steemCreated with Sketch.

in #cointurk3 years ago (edited)

Dünyadaki tüm dillerde Merhaba ben Mehmet, 24 yaşındayım. Yıldız Teknik Üniversite'sinde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği öğrencisiyim. Küçüklüğümden beri bir şeyler karıştırmayı okumayı ve insanlarla paylaşmayı seviyorum. Uzun süre aralıksız okumam göz problemine sebep olduğu için bir dönem kitap okumamı ailem sınırlandırmak zorunda kalmıştı. Her şeyin aşırısı zarar galiba :)

Steemit.com ile tanışmam blockchain teknolojisi ile tanışmamdan kısa bir süre sonra gerçekleşti. Bu teknolojiyi araştırıp bitcoine yatırım yaptıktan sonra altcoinlerin varlığından haberdar oldum. Yatırım yapmak için altcoinlerin  teknolojik olarak neyi başarmak istediklerini, projelerini ve destekçilerini araştırırken, steem ve steem dolara denk geldim projelerini incelediğimde sosyal medya destekli bir platformu beta olarak sunduklarını gördüm. Youtube'da kullananların görüşlerini öğrenmek için araştırdığımda Alp Işık'ın videosuna denk geldim ve detaylı olarak bilgi edindim. Daha sonra bir hesap açıp denemeye karar verdim. İlk yazdığım yazı 4600 üstü bir görüntülenme alınca beni sevindirdi ve steem serüvenim böylece başladı. #cointurk projesi sayesinde hesabımı geliştirmem hız kazandı. Projede emeği geçen herkese teşekkürler. 

Biraz da bundan sonraki süreçteki hedefimden söz etmek istiyorum. Hedefim her gün yeni bir şey öğrenip bu konu hakkında kısada olsa bir yazı yazmak. Bunun için 1 Şubat itibariyle #tarihtebugun etiketiyle tarihte o gün yaşanan olaylardan dikkatimi çeken bir olayı sizlerle paylaşmayı amaçlıyorum. Kendi hedefim için hayata geçirdiğim bu projeyi desteklemek için bugünün yazısını okuyabilir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirseniz beni çok mutlu edersiniz.

" Tarihte Bugün 4 Şubat 1957 ilk nükleer denizaltı olan USS Nautilus (SSN-571), yüzeye hiç çıkmadan 60,000 deniz mili katetti."

Yazıya ulaşmak için tıklayınız.

**Bu yazıdan gelecek tüm kazancın Power Up yapılması için reward bölümünü "Power Up 100%"  olarak ayarladım, şimdiden destekleriniz için teşekkürler.


Sort:  

Congratulations @coinwhales! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of comments
You published a post every day of the week

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

This post has received a 0.16 % upvote from @drotto thanks to: @coinwhales.