COINTURK VE TR ETIKETININ KULLANIMI İÇİN YENİ PROJE / NEW PROJECT FOR THE USE OF COINTURK AND TR TAG

in #cointurk3 years ago

TR

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 3 haftadır @kusadasi ve @try-market adına küratörlük görevi yapıyorum. Diğer küratör arkadaşlarım ve seçtiğimiz yazıları @kusadasi ve @try-market e iletiyoruz ve onlardan herhangi biri veya destek hesabı bu yazıya oy veriyor. Amacımız tr etiketindeki kaliteli yazıların artması ve bu sayede tr etiketini daha yukarılara taşımak.

Şimdi yeni bir proje ile karşınızdayız. Hesabımı şu anda takip eden üye sayısı 9100 ve her geçen gün artış gösteriyor :) Bu projedeki amacımız hepinizin TR ve cointurk etiketlerini kullanması. Bildiğiniz üzere steemit içerisinde birçok resteem hesabı var. Bunlar resteem işlemi için belli bir miktar talep ediyor. Ben ise TR ve cointurk etiketlerinin yükselmesi amacıyla, her gün 10 adet yazıya ücretsiz resteem hizmeti sağlayacağım. Bu yazılar rastgele seçilecek gün sonunda hesabımdan paylaşacağım yazı ile resteem yapılan post ları ilan edeceğim.

Umarım hepiniz bu hizmeti kullanmak istersiniz ve yazılarınızda TR ve cointurk etiketini bir arada kullanırsınız.

ENG

Hello friends. As you know, I have been working as a curator for @kusadasi and @try-market since 3 weeks. I and other curators select valuable posts and @kusadasi, @try-market or any of their support account will vote for this article. Our aim is to increase the quality of the tr label and to move the tr label up in trending tags.

Now we have a new project. My account follower count is 9100 and the number of followers is increasing day by day :) Our goal in this project is to use TR and CoinTurk tags. As you know, there are many resteem accounts in Steemit. They are requesting a certain amount for the resteem process. I will provide 10 free resteem service every day to increase TR and cointurk labels. At the end of the day, I will share posts from my account and write posts which made resteem.

I hope you all want to use this service and you will use TR and CoinTurk together in your posts.

Sort:  

Hello @bekirsolak,
Your post "COINTURK VE TR ETIKETININ KULLANIMI İÇİN YENİ PROJE / NEW PROJECT FOR THE USE OF COINTURK AND TR TAG" hast just been resteemed !!!.😻😻😻
Just keep being with me. Cheers..


😝😝😝 Be ENGASED to continue with this FREE Restreem service @tow-heed😝🙂😝

Loading...

selamlar;

Proje için teşekürler. Bekir Bey COINTURK VE TR ETIKETININ KULLANIMI İÇİN YENİ PROJE'ye katılmak için sadece türkçe içerik paylaşım yapıp ilk etiket COINTURK VE TR olması yeterlimidir.

Bu yazınızı resteem yapmak oy vermek ve yarışmaya katılmak için Bu platformda paylaşım yapmamız gerekiyormu?

Selamlar, sadece türkçe içerik paylaşmanız ve etiketlerde cointurk ve tr etiketini kullanmanız yeterlidir.

selamlar;

Teşekürler bilgi için az önce COINTURK VE TR etiketi olan bir paylaşım yaptım .

https://steemit.com/tr/@emrah67/nike-zafer-we-spor-tanripsasi bir tane

Hello such! Greetings you speak with my support Steemian.
I wish you luck friend ...


@nachomolina PRESENT!

güzel bir proje teşekkürler

Çok güzel bir çalışma, teşekkür ediyorum, ayrıca benim yazım seçilmiş, bunun içinde teşekkür ediyorum, herkese başarılar.