Onlar yalnız değiller ...[Cointurk 20. Projesi][bekirfb #8095]

in cointurk •  last year 

20180322_155736.jpg

Hayvanlarda bizim gibi barınak ve yiyeceğe ihtiyaçları var unutmayalım

Sokaktaki hayvanları unutmayalım maddi durumunuz veya bahçeniz falan varsa hayvanlari besleyeyelim hayvanlar sizin ilginize ihtiyaç vardır ve size iyi gelicegine emin olabilirsiniz onları beslediğinizde kendinizi rahat hissedersiniz köpek ile mesala koşuya çıkabilirsiniz arkadaş gibi size eşlik eder kuşlar mesala onlar özgürce uçtukca sizin hosunuza gider dmi merhamet le yaklaşın unutmayın onları onlar size iyi gelecek emin olun beni dinlersensiz sevinirim sizin için öneri tabiki ben böyle düşünüyorum ve umarım sizde benim gibi düşünürsünüz okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler..

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Merhaba

Öncelikle bu güzel paylaşımınız için teşekkürler. Malesef bu dünya da biz hayvanseverler kadar hayvan sevmeyen insanlarda çok sayıda var. Bu tip insanlara hitaben beslemiyorsunuz en azından Allahın yarattığı bu varlıklara saygı gösterin demek istiyorum. Zira bu dünya sadece insanlara ait değil !

Bu arada eski hesabım olan (prkznm) nin takipçisi olduğunzu görüyorum. Malesef yaşadığım talihsiz bir olay neticesinde steem support aracılığı ile yeni bir hesap tahsis edildi ve bundan sonra airdrop paylaşımlarımı bu yeni hesabım aracılığı ile yapacağım. Takip etmek isterseniz yeni hesabımı ekleyin lütfen.

@parakazan

Bilgilendirmek istedim.
Teşekkür ederim.

·

Teşekkür ederim düşünceniz hakkında haklısınız

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by bekirfb from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.