You are viewing a single comment's thread from:RE: Do Telecího mlýna III.View the full contextxlisto (60)in #cesky • 7 years ago Myslím, že to tam bude vypadat podobně jako v přízemí. Jen těžké verky tam nebudou. Jen ty lehké.
Bylo to tam podstatně zachovalejší.
!BEER
View or trade
BEER.Hey @xlisto, here is a little bit of
BEERfrom @jjprac for you. Enjoy it!