meditace (Téma týdne)

in cesky •  2 months ago 

Znám hodně lidí co meditují a dokonce naše bytná pořádá ty meditační tentononc , já tomu říkám čarodějnické slety . Několikrát mi říkala ad to zkusím ale odmítám. Dřív jsem se dost věnoval astrálnímu cestování ale nedoporučuji to nikomu . Je to docela návykové a vede to u většiny lidí k bipolaritě a v 5% dokonce k ůmrtí teda je to u slabších povah . Další věc že vás přestanou bavit věci běžné existence . Dlouho trvá srovnání se s tím. Stručně vysvětlím . Jde o vystoupení z vlastního těla , kdy tělo necháte v takzvaném komatu . když se vám to podaří uvidíte vlastní tělo ležící na posteli, to vás vyleká a vrátí spět . při druhém výstupu s těla budete už zkoušet (procházet) místnost a zkoušet . Pro zkušené neexistuje ani čas ani prostor, dokážete v reálném čase například zjistit co vaří zrovna soused na jídlo. Dál to nebudu rozepisovat protože tomu stejně 99% nevěří .
Návod
Najedený ale ne moc , napitý ale ne moc a hlavně vyprázdněný hodně :D , dojde k uvolnění všech svalú . Zalehnete do postele ,ale ne večer , to vede ke spánku a zalehnete s malým polštářkem . Důležité je apsolutní klid a uvolnění ale to tak moc že nesmíte ani přemýšlet nad větrem venku a ani přemýšlet nad tím že nesmíte přemýšlet . Bude následovat brnění celého těla takzvané mravenčení ale ani nad tím nesmíte přemýšlet jinak to odezní .
Tak to asi bude vše . Zbytek je na vašem zkoušení . Jak jsem psal na začátku Nedoporučuji . Nechce se potom zpět

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Párkrát už jsem takto neřízeně "vycestoval". To co popisuješ, je jen "přízemní" let. Laikům to opravdu nedoporučuji. Zkušení mohou takto získat cenné informace.

Díky za článek. Já to dřív párkrát zkoušel, ale moc se mi to nedařilo, 2x se mi stalo, že jsem propadl postelí a hned jsem se vrátil. A nespočetněkrát jsem usnul :-D. Ale párkrát se mi stalo, že jsem opustil tělo při meditaci, ale bylo to jiné než klasické astrální cestování, jak to lidé popisují. Prostě jsem věděl že jsem mimo tělo, ale byl jsem v podstatě jen vědomí ve světle mimo své tělo. 1x se mi stalo, že v tom světlě neexistoval čas ani prostor, jak píšeš. Ale těžko se to popisuje :-)

dá se moc věcí jen se nám nikdy nepodařilo do cizího těla .Prostě nejde ovládat . ale to je level expert