Ako pracuje system FINANCII

in #cesky2 years ago

Neustale sa hovori takato fráza "celý svet čaká na krach finančného systému". Toto je ďalšia veta, ktora ma vyvolat u ludi strach. Každý sa bojí, že všetko stratí o vsetko pride. O čo vlastne ide? Ide o tzv. vyčistenie finančného systému. Čo to presne znamená? Dám vám vemi jednoduchý príklad ako to vsetko funguje.

Do hotela napriklad v Prahe príde obchodník a chce sa v ňom ubytovať. Ide na recepciu a opýta sa: "Koľko stojí noc?". Hotelier hovorí: "100 eur." Obchodník vezme 100-eurovú bankovku, položí ju na pult a povie: "Musím si ešte chvilu zatelefonovať. Hneď sa vrátim." Hotelier je spokojný. "Skvelé, pretoze mam ešte dlh 100 eur u mäsiara." Hotelier teda ide k mäsiarovi a dá mu 100 eur a povie: "Takže tu mas tych 100 eur a sme si rovní. Všetky dlhy sú splatené". Mäsiar je šťastný a hovorí: "Výborne! Ďakujem! Tie peniaze sa mi teraz naozaj hodia lebo i ja mam dlh u pekara." Pekár dostane odo mňa svojich 100 eur. Lenze i pekár má dlh u jedneho pekného dievčata, ktoré mu poskytuje sem tam služby a to stojí 50 eur každy raz. Prišiel teda k dievčaťu, dal jej 100 eur a povedal: "Pozri, tu máš svojich 100 eur za posledné dvakrat a tým sme si opäť vyrovnaní." Dievča odpoveda: "Skvelé! Ved ja tie peniaze naliehavo potrebujem, pretože musím zaplatiť hotelierovi." A tak ide za hotelierom a hovorí mu: "Za posledné štyri razy odo mňa ešte dostanete 100 eur." Hotelier hovorí: "Áno, áno, skvelé! Úžasné!". A 100 eur je späť na jeho pulte. Medzitým podnikateľ dotelefonuje, príde a povie: "Je mi to strašne ľúto, ale musím bezat ďalej, pretože mi do toho nieco prislo. Nehnevajte sa prosim na mňa". Vezme si tu 100-eurovú bankovku a odíde.

Čo sa stalo? Tých 100 eur obišlo celú dedinu a vyrovnalo všetky dlhy, muž odchádza a všetky dlhy sú zaplatené!!!

Zamyslime sa teraz nad tým: Ľudia židovskej viery, ktorých plne rešpektujem (pretože sú to tiez ľudské bytosti, ako my všetci), každých sedem rokov robia takzvaný "šmittah" - "Schmittah rok". Vtedy si navzájom odpúšťajú dlhy. A každých sedemkrát sedem, robia "Super Schmittah rok", kde je všetko úplne zakoncene, všetky dlhy splatne, uplne všetko vyrovnane. Ale keď sa nad tým zamyslíme tak pochopime, ze obycajne jeden človek je dlžníkom druhého, jeden dlhuje druhému - a zrazu je všetko preč a všetko je vyrovnané? A to je presne ten bod, pred ktorým stojíme. A to je to, čo sa nám predáva ako veľký krach, ktorý sa blíži.

"Osobné účty" sú vyrovnané, aktíva sú vyrovnané, pasíva sú vyrovnané, všetko je vynulované a jednoducho začíname odznova. Jediné, čo je dôležité, aby sme vedeli, čo sa deje a stratili strach!!!! Strach zo straty všetkého a aby sme i my mohli konečne zacat hrať v tejto perfídnej hre klamstiev, podvodov a zatajeni dôležitých informácií. Nepovedia nám, čo robia, hrajú šachy po tme a nechcu nerozsvietit. A co teda mozeme urobit my? Rozsvietit aspon na chvíľu, aby vsetci videli, čo títo ľudia vlastne robia. Porozumiet tuto hru, dat informacie dalej, aby to vsetci vedeli a niekedy i pochopili.

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.11
JST 0.031
BTC 69113.16
ETH 3747.05
USDT 1.00
SBD 3.67