You are viewing a single comment's thread from:

RE: Boskovická "párty"

in #cesky7 years ago

Tak to byla teda "párty" :D Podle toho popisu to zní dost strašidelně. Nic proti Elišce (teda až ten objektiv, to byl samozejmě průser :D), ale její rodinka by na mě moc dojem neudělala :D

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42