You are viewing a single comment's thread from:

RE: Krypto a daně

in #cesky7 years ago

Ono je to těžký to rozepisovat víc to by bylo na několika stránkovou práci ten můj anarchistickej postoj, ale spíš mi jde o to že se pořád o tom nemluví. Kdysi byla iniciativa Rekonstrukce státu, ale to očividně se nějak minulo účinkem a krypto je hold úplně jiná věc než doposud a decentralizace prostě přijde. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 62618.94
ETH 1665.15
USDT 1.00
SBD 0.42