Nováčkové

in cesky •  29 days ago

Teda jsem totálně překvapen, ale actifitu i když ho sám nemám se mi daří dělat super reklama. Dokonce to vypadá že si ho několik dalších lidí nainstaluje aniž by měli tuchu o tom co je krypto nebo steemit. Otázkou zůstává jestli je to sem dovede. ke kryptu asi jo, protože budou mít tokeny a pak začnou pátrat co s tím.

@godfish už to tu napsal. Stejně tak potenciál drugwars je podobný i když cílí na úplně jiné lidi. U actifitu můžete dělat reklamu každému peskaři protože ten zkrátka chodí tak či tak na procházku a proč za to nedostat nějakou korunu je prostě úplně jednoduchej argument.

Takže si myslím že brzy zažijeme docela pěkný boom. jen otázkou je s jakou zkušeností se nováčkové setkají. je jasné že komplikovanost to bude znesnadňovat starší generaci, ale mlaďoši asi brzo naskočí ve velkém... dokonce si myslím že se dostanou i na steemit :) Uvidíme jak velká vlna se tím zažehne, ale je jasné že se stoupajícím počtem uživatelů, bude asi růst i samotná cena Steemu, přeci jen hráčská vášeň a soutěžení je něco co mají lidé v krvi.

Ostatně je vidět že krypto zkrátka prorůstá do normálního života a je jen otázkou času kdy začnou fungovat některé věci masově. a pak už ani velcí hráči nebudou mít šanci, pokud nenasadí nějakou formu krypta, ale v tu chvíli bude docela zajímavé pozorovat reakci orgánů, myslím tím vlád, bank a institucí, které budou přicházet o své lidské zdroje.

Stejně tak Brave bude asi bomba jakmile spustí ty své reklamy za peníze, myslím si že plno uživatelů netu najednou přejde na brave, už je to v podstatě stejnej prohlížeč jako každej jinej tak proč nemít nějaký příjem. Pak bych to viděl na operu která něco takového taky nasadí, neb už dnes je ve výbav každé opery krypto peněženka. Ještě jsme jí netestoval ale umožňuje mít synchronní peněženku ve více zařízeních v kterých máte nainstalovanou operu... :)

Mám dojem že krypto boom je na spadnutí. Dokonce jsme zažil i některá videa z alternativní scény jak propagují bitcoin a decentralizaci. Myslím tím že lidé co čtou takzvané "fake news" mají mnohem blíže ke kryptu než normální populace.
Za mě je to úplně jedno odkud lidé pocházejí z jaké vrstvy či etnika nebo koutu planety, protože krypto přeci nezná hranice. nakonec se můžeme dočkat takových zvratů že podvodné emaily vymizí protože bude výnosnější úplně jiný druh činnosti než trávit čas nad tím někoho podvádět.

Hluboká otázka bude v podobě ekonomiky, přeci jen tokenizace je v podstatě takové tisknutí peněz a myslím že nakonec některé tokeny převáží protože prostě budou první a budou mít uživatele. Stejně jako je má Bitcoin.

A když se vrátím ke steemu tak nás asi za českou komunitu čeká udělat nějakou wiki s návody, protože každému pořád dokola něco vysvětlovat nás starochy brzo omrzí. Tak máte nějaký nápad kde začít? Krom toho tohle by přece mohl někdo podpořit, myslím tím jako někdo nějakým velkým hlasem tady na steemu. Co třeba Utopian? @godfish to je otázka na tebe. ;) Jinak proč o tom mluvím už teď? No protože je se třeba dívat do budoucna a jak se říká štěstí přeje připraveným. :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Spíš Steem Wiki: https://www.steem.center/index.php?title=Main_Page

Ale tak nějak není čas na souvislejší činnost.

·

steem wiki fajn, ale v češtině... a wiki jsme myslel jako jen wiki ne wikipedii .)

·
·

Jasně, tam se dá udělat česká jazyková mutace.

·
·
·

už jsem ji založil .) ale zatím tam nic není...

·
·
·
·

No, jde právě o ten obsah :))

·
·
·
·
·

kdyby jsi s laskavosí provedl korektůru hlavní stránky, bylo by to super... víš jak píšu :D
https://www.steem.center/index.php?title=Hlavní_stránka

ještě t osice není celý, protože je třeba přeložit ještě ty dva temlejty napravo... ale bude bude

·
·
·
·
·
·

Jasný, mrknu.

Congratulations @petrvl! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!