Drugwars - ovce

in cesky •  4 months ago 

Drugwars se hodně proměňují. Dnes přidali možnost se nalogovat i bez steemitího účtu. Takže je jasné že expanse mimo Steemit pokračje. Uvidíme kolik nových hráčů to přinese. :)

Další změnou že reporty z bytev se už nezveřejňujou na Steemitu, ale jen na jejich fóru :) tedy tlačítkem DW.

A pak je to taky celé rychlejší, takže moje farmení probýhá rychle a netrávím tim tolik času. Ale stejně jsou Drugwars zase hra co žere čas a dost pokud se chcete hnout z místa a nestát se ovcí tak to nejde jen dvakrát deněn kliknout a jít od toho. Ne musíte být farmář a obcházet ovečky a sbírat suroviny. Občas se některá brání jako tahle:

Opera Snapshot_2019-05-15_155707_drugwars.io.png

Ale popravdě má to ještě smysl aby se bránila? :) Četl jsem i na discortu diskuse jak si ovce stěžují že nejde nic dělat. No ono jde ale to vyžaduje zase aby si ktomu sedli a pár dní makali klikali a pak je farmář vyřadí jako nesmyslné a už na nich přestane farmit ale stojí to úsilí a čas, ale to většina lidí nemá. A pak taky jsem viděl že i lidé si downvotujou články na Steemitu ze msty za bitvy v Drugwars. :) No to nevím jestli je k smíchu. asi nikdy v dětství nehráli Člověče nezlob se.

A pak taky musíte hledat nové ovce. Jako je třeba tahle:

Opera Snapshot_2019-05-15_171859_drugwars.io.png

A přidáte ji na seznam a jedete dál... :)

No uvidíme kam to Drugwars dotáhnou. Jestli začnou vydávat karty a chytí se i mimo steemit tak by ten jejich token nakonec mohl mít slušnou cenu. Rozhodně nás čeká mapa, questy a války gangů. Takže stavme armády ať #cesky je zase někde vidět :) Ono ostatně je protože v 100 žebříčkách máme každý den pár hráčů.

A pak ještě jsme chtěl zmínit že jednotky a výcvik nejsou jen tak a taky že se neposílá armáda najednou když chcí sejmout někoho většího a že se dá spolupracovat v rámci gangu. A že až začnou války tak to opravdu náročné a hlavně o přemýšlení pokud jeden bude chtít vyhrát. a možná přijde i čas kdy si všichni otevřeme Umění války od Sun Tzu.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Přijde mi, že jsou i větší odměny z heistu, ale možná to je jen zdání. Jak jsi to myslel s tím výcvikem, že není jen tak?

No prostě pět elitních jednotek zabije jen pět bouncerů :) a nebo i jiný příklady mějch 100 bouncerů proti 60 mě jich zemže 16 jemu všechny... ale i tak že by v gangu mohli být specializované účty nebo že někdo na něco zaměřenej aby se pak dali spojit ty vlny útoků...

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.