Můj boss je bos

in cesky •  16 days ago

Dneska jsem se vzbudila do zasněženého rána, což je naprostá bomba v podstatě, protože to bylo první zasněžené ráno téhle zimy.
Můj boss chodí bos protože jaksi nemá papuče, respektive papuče má, papučí má plný pytel ( musím mu je vytřídit),ale je líný si je nazout, ačkoliv jsou podlahy chladné, pokud nezatopíte.
Můj boss je fajn, protože mě nehrotí, můj boss jsem já. Jo s tím hrocením jsem to mírně přehnala, ale hrocení které mám na mysli, tak to obstojí. Nedává mi šibeniční termíny, je velkorysý, dává mi kopu dovolený, jen s těma penězma je uskrblenej, ale já mu to promíjím, protože je jinak fakticky boží. Pokud něco potřebuju vychází mi bez remcání vstříc. Dneska po mě chtěl ať si konečně udělám po čtyřech letech excelovou tabulku knížek. Ano, načasování je veledůležité, počkala jsem totiž, až v rámci mé nové minimalistické obsese, přemístím většinu knih na jiná stanoviště, takže mi sepisování nezabere týden ( prostě mám ráda pauzičky na cigárka a kávičky, samozřejmě v rámci pracovní doby, nesem blázen abych to nadpracovávala:))..takže knihy jsem zredukovala na krásných 98 kousků. To už je docela minimalismus si myslím. Roztřídila jsme je podle témat, podle barev a podle velikosti. Moje knihovnička teď vypadá sice "psychopaticky", ale když na ni koukám tetelím se blahem, protože jsem si konečně po čtyřech letech mohla odškrtnout úkol, který jsem si dala:D
Za další mi můj boss zakázal kupovat další z miliardy diářů a sešitků, které doma mám, přičemž popíšu maximálně prvních deset stránek a požádal mě, jestli bych byla tak laskava a využila ten denní obyčejný diář. Mno tak jo, sice se mi to moc nelíbilo, ale uznala jsem, že s těch zkušeností co semnou má je to více jak rozumné doporučení.
Vytořila jsem si nové systémy, které mi vyhovují. Loni jsem je zkusila zavést a doupravovat a doladit k mé naprosté spokojenosti a po asi tak skoro celém dosavadním diářovém snažení, jsem spokojená.... a samozřejmě zápisy a design je minimalistický ( diář je čistě bílý a vpisuje se černou propiskou, nic víc nic méně. případné škrtání přepisování a dopisování značek je povoleno).

Jo a proč si člověk dělá excelové tabulky knížek? Já nevím, protože jsem si chtěla odškrtávat přečtené, zaznačit rozečtené, dělat si plány, vpisovat poznámky a barevně rozlišovat kvalitu jednotlivých knížek.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Já jen že na to existuje server na kterým si je jen zaklikáš a můžeš si udělat poznámky, stačí si tam založit účet... já jen tak jen tak jen tak :)

tumblr_nya9fiwRHe1uaa10so1_400.gif

·

jo asi jo, ale chtěla jsem to u sebe v kompu ne na serveru, kde na to koukaji i ostatni mno, sice nevim jestli je tohle sobectvi, nebo ne, ale knizky reknou o cloveku hodne a ja se s nimi nechci extra prezentovat

·
·

no ostatní to nevidí co tam máš naklikaný... a krom toho tam můžeš bejt anonimně :)

·
·
·

no, takhle to taky nevidí, jen sem napsala názvy a autory, což na serveru očividně nemusím. Excelová tabulka je čistá práce, stejně jako je větší pravděpodobnost toho, že tě rozhodí různě velké brambory oproti totožně vypadající rejži.Server je brambor, excel u mě na kompu je rejže. potřebuji momentálně rejži a ne brambory.