cestování

in cesky •  16 days ago

Byla jsem se kouknout mezi lidi v centru. Ve čtvrtek a v pátek. Ani jednou jsem nebyla úplně sama, ve čtvrtek jsem jela jen tam a kousek zpět a v pátek jsem měla společnost tam i na zpět. Jela jsem se svou polovičkou.
Nicméně dnes jsem měla jet k psycholožce, ale musela jsme změnit termín, opět. Očividně jsem to přehnala a naložila si víc než bych zvládla.
Ale když se člověk cítí dobře tak zkouší, ale asi by to měl dělat víc s rozmyslem, jelikož tohle mu nedělá dobře. Očividně jsem to na startu přepálila.
Klasicky jsem se připravila (viz. článek z minula, kdy jste se podivovali jestli je to real nebo si to vymýšlím) a vyrazila. No příjemné to nebylo, ono jít do přírody je jiné než do centra Prahy. Je to prostě úlet.
Nicméně na místo určení jsem dorazila, na lidi jsem se nedívala a když jsem to zkusila bylo mi blbě, ale sem tam jsem zvedla zrak a zkoušela to tlačit, nicméně to nemělo valný výsledek, ale chápu, že změna nepříjde hned a chce to čas. Bylo mi blbě hrozně blbě a tak jsem zaplula do obchodu s hlavolamy, přičemž jsem měla v úmyslu si nějakého krasavce odtáhnout domů. Bohužel neměli co jsem chtěla, jediná věc co mě zaujala byla vybalená a další neměli, leda by ji objednali. No tak na to já prostě dlabu, chtěla jsem to ihned. Odešla jsem s dobrým pocitem člověka, který se tak nějak víceméně volně pohyboval po krámě i když vyžvýknout se mi moc nedařilo. Mám dojem, že jednu větu jsem soukala půl hodiny, ale co já vím, možná to byl jen můj dojem.
Další den jsem musela své kroky nasměřovat do knihkupectví, jelikož volný prostor a lidi v něm mi neudělali dobře a já se zablokovala a nemohla se hnout. Do knihkupectví mě musel zatáhnout přítel, protože sama bych to moc nedala. Nechal mě tam pobíhat samotnou a šel si po svých. Byla jsem tam fakt dlouho a musím říct, že jsem si to tam poměrně užila, i když musím říct, že teda moje trasa byla naprosto chaotická..všimla jsem si, že lidi šli systematicky, jenže já když něco vybírám nebo se koukám atd. tak mě dycky něco napadne a musím odběhnout do sekce kde bych to našla. Myslím, že jsem tam našlapala poměrně dost metrů, možná i km, byla jsem tam skoro dvě hodiny takže tak. Odnesla jsem si i pár krasavců domů což vnímám jako naprosté selhání. Proč? protože jsem onehdá třídila knížky a rozhodla se nenakupovat. Ale v tu chvíli jsem to brala jako něco nutného a jasného. No nevadí, prostě se stala chyba.)

to je jedna z nich

úžasnost naprostá plná úměleckých děl a textu, který popisuje význam jednotlivých symbolů v průběhu staletí

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

moc hezká knížka a ty barevné záložky se mi líbí ... :)

·

Jo je boží a zatím nejvíc záložek co jsem viděla v rámci jedné knihy;)

·
·

hele a napíšeš článek do soutěže? A neodpověděla jsi mi jestli sbíráš, jestli nepotřebuješ pomoc s převodem doge na Steem???

·
·
·

a článek nevím no, já nerada soutěžím:) ja vůbec nevím, žes psal..si psal na discord? musim se podivat..