Nevis Bungy (134m) - deštivý den

in cesky •  6 months ago


Jak většina lidí ví, komerční bungee jumping pochází z Nového Zélandu. Existuje tam několik míst pro skok, ale nejvyšší z nich je Nevis Bungy. Jedná se o bungee jumping platformu v jižních Alpách, nedaleko města Queenstown, na jižním ostrově Nového Zélandu. Bungee jumpeři padají rychlostí přesahující 128 km/h a trvání počátečního skoku (až do okamžiku, kdy napětí v gumě Vás vyhodí zpět nahoru) je asi 8 sekund.

Muj první bungee skok se uskutečnil v roce 2010. Bylo to v Maslenici - z nejvyššího mostu v Chorvatsku (56m)

Nevis Bungy byl můj druhý, skoro o 8 let později, a musím říci, že doba letu byla opravdu jiná. Pocity a emoce před skokem jsou nepřenositelné a nepopsatelné. Ve Vaši hlavě a v tělě se kumuluje spousta energie. Pokud Vás to psychicky nesemele, rozhodnete se skočit a skočíte... všechna ta naakumulovaná energie se uvolní ven a strašně moc křičíte - jako během orgasmu :D Užasný pocit, mentálně takový skok posune Vaše limity, takže mužu jen doporučit. U nás v ČR se tuším skače někde u Chomutova z mostu (přes 60m). Nebojte se, je to bezpečnejší nez jízda autem. Obávat se mužete jen svých myšlenek :)

Odpusťte mi, že jsem se netrefoval do kamery když jsem rozdával polibky. Týpek furt něco kecal, a já byl v uplně jiné dimenzi.

Pěkný den Všem!

@kekos


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Šílenost prvního stupně ;-)

Masakr! Když si vezmu, jaké pocity a stavy jsem zažíval při skoku do vodopádu vysokého "blbých" deset metrů a ty si v klídku lítáš volným pádem takové štreky! :D

Ty bláho. Já byla jednou na zipline a padala jsem volným pádem asi tak vteřinu a bohatě mi to stačilo :D Jinak se opravdu skáče tady kousek od Chomutova z Hačky, o víkendech tam bývá docela rušno :)