You are viewing a single comment's thread from:RE: Do Telecího mlýna III.View the full contextView the direct parentjjprac (69)in #cesky • 7 years ago Ignoruje i dvojité !BEER Tak už příště jen jedno :-)
Robot je holt moc chytrej. :-)
Mají to ošetřené.
!BEER
View or trade
BEER.Hey @garygeo1, here is a little bit of
BEERfrom @jjprac for you. Enjoy it!