You are viewing a single comment's thread from:

RE: Zas jeden pel mel

in #cesky6 years ago

Uf, nemám čas tu konverzaci číst celou :)

  1. Počet steemu k rozdělení je fixní.
  2. Pokud poroste jeho cena, znovu začne být vydáván SBD.

=> Dokud bude debt ratio příliš vysoké a bude rozdáván jen steem, vyděláme si plus mínus stejně steemu s jinou hodnotou vyčíslenou v dolarech.

Pokud bude cena dost vysoká (nevím kolik), dostane autor méně steemu. A dopočet do nominální hodnoty obstará SBD.


Osobně počítám ve steemu, rád bych si vydělal určitou částku steemů denně/týdně/měsíčně, etc. A jeho tržní cena mě až tak netrápí. Odměna vyčíslená ve steemu se mi víceméně nemění, protože dostávám zhruba stejné hlasy.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60144.09
ETH 1576.73
USDT 1.00
SBD 0.42