Sort:  

Já radši Exile na Armě 3 :)

Znám Exile.. DayZ je ale pro mě srdcovka.. Škoda, že to není dotažený do konce.. ani už nevěřim, že to vyjde ofiko.. Betu slibujou už 4 roky.. lol..

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59571.00
ETH 1563.34
USDT 1.00
SBD 0.42