Volatilita Bitcoinu byla v září nejmenší za posledních 15 měsícůsteemCreated with Sketch.

in cesky •  6 months ago

Bitcoin se v průběhu měsíce září obchodovalal na cenách, které od sebe kolísaly při největším rozdílu pouze 1329 dolarů, což je jeho nejužší měsíční rozmezí od července 2017, jak ukazují data.

V neděli oficiálně skončilo 30denní období, přičemž ceny se pohybovaly během této doby mezi hodnotami 6 100 USD a 7 429 USD. Celkově to bylo nejnižší měsíční rozmezí od července 2017, kdy byl Bitcoin obchodován podle údajů společnosti Bitfinex za 1 095,8 USD.

Měsíční objem obchodů pak v průběhu září zaznamenal nejnižší hodnotu od dubna 2017.

Období s nízkou volatilitou často vedou k výraznému pohybu Bitcoinu, zvláště když je doprovázeno malým objemem, takže se zdá, že kryptoměny se připravují na rozhodující pohyb před otočením trendu.

Osobně doufám v propad hodnoty pod hranici 6000 USD (zmiňovaná je pak často hodnota dokoce 4800, kam by Bitcoin mohl krátce spadnout) a následný rychlý pohyb nahoru, který by signalizoval tolik očekáváný konec bear marketu.

Úplně ignorovat ale nemůžeme ani variantu kulatého dna. To by znameno, že Bitcoin již svou spodní hranici našel a bude jeho hodnota doprovázená korekcemi dolů bude pozvolna stoupat.

A jaký je Váš názor? Budu moc rád, když se o něj podělíte v diskuzi :-)

bitcoin-2008262_1920-970x728.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Source
Direct translation without giving credit to the original author is Plagiarism.

Repeated plagiarism is considered spam. Spam is discouraged by the community and may result in action from the cheetah bot.

More information on Image Plagiarism

If you believe this comment is in error, please contact us in #disputes on Discord

Please note that direct translations including attribution or source with no original content is also considered spam.

Bollinger Band je úzký jako už dlouho ne. Vidím to ale spíš na kulaté dno s krátkými výstřely směrem vzhůru s následnými korekcemi. O tom pádu na 4500-5800 se mluví dlouho a pořád nic, vypadá to že support 6000 by mohl opět vydržet.

·

Já už se taky čím dál víc přikláním k tomu kulatému dnu, ale radši bych stejně viděl pokles na nové dno tohoto roku a pak prudké vytažení, prostě něco podobného, co jsme viděli na začátku února.

·
·

no spíš se koukejte jak to vypadala po předchozí bublině na 1200 dolarech... žádný nahoru dolu už nebude... nejdřív se mu sí upevnit představa o tom že je btc stabilní... pak představa o tom že to půjde nahoru apak se bude nakupovat...

·
·
·

Doba je turbulentní, inovace rychlejší a adopce blíž, tudíž si myslím, že se ty cykly mohou klidně zkracovat. Konec volatility tak jak ji známe u Bitcoinu může přijít až po masové adopci někdy v daleké budoucnosti, ještě bych řekl že nás pár ATH následovaných korekcí čeká. Ale asi to nebude letos..

·
·
·
·

cykly jsou daný půlením a to je přesně daný za 596 dnů

·
·
·
·
·

Takže podle tebe musíme čekat do roku 2021 s bull runem? To teda ve Vltavě uplyne hodně vody...

·
·
·
·
·
·

jestli mluvíš o bullrunu s vrcholkem okolo 200-500k dolarů tak jo :)

·
·
·
·
·
·
·

Jo ten myslím, nějaké 20-50k jsou nic :-)
Viděl jsem nedávno zajímavou myšlenku vývoje ceny na další 2 roky dopředu :-), ten stejný člověk predikoval koncem prosince korekci BTC na 5k