Tron podle neoficiálních zdrojů uzavřel partnerství s BaidusteemCreated with Sketch.

in cesky •  6 months ago

Projekt TRON ( TRX ) údajně spolupracuje s největším čínským poskytovatelem internetového vyhledávání Baidu, nazývaným také jako "čínský Google". Zpravodaj Coinness, který se zaměřuje na krypotoměny, tvrdí, že ve svém tweetu ze čtvrtka 11. října, citovat soukromou debatu mezi týmem Baidu a týmem TRON.

TRON ani Baidu tuto informaci v době psaní článku nepotvrdil.

Bez upřesnění podrobností o partnerství, Coinness prohlašuje, že dohoda mezi společností TRON a čínským internetovým gigantem Baidu bude oficiálně odhalena službou Baidu Cloud příští týden.

Zatímco Coinness tvrdí, že společnost TRON výlučně potvrdila partnerství v soukromé zprávě, oficiálně dosud neoznámila žádné podrobnosti o partnerství ani o identitě svého nového obchodního partnera.

Generální ředitel společnosti TRON Justin Sun nedávno informoval na Twittu o tajném partnerství s nejmenovaným "průmyslovým gigantem", který je oceněn na "desítky miliard dolarů". Ve svém Twitteru, který byl zveřejněn v pátek 12. října, poskytl Sun taktéž jen málo informací:

"Konečně je to tady, poprvé budeme spolupracovat s průmyslovým gigantem, který je oceněn několika desítkami miliard dolarů. Hádejte, o koho se jedná "

Jak bylo uvedeno na internetových stránkách společnosti TRON, decentralizovaná internetová společnost TRON Foundation byla založena v Singapuru v červenci 2017, zatímco otevřený protokol TRON byl zahájen v prosinci 2017. Společnost má dvojí ústředí v Pekingu a San Francisku a tým více než 100 zaměstnanců pracujících po celém světě, přičemž někteří z nich byli dříve zaměstnáni čínskými internetovými giganty jako Alibaba , Tencent a Baidu.

Koncem září zveřejnila společnost TRON podrobnosti o partnerství s oblíbeným torrentovým klientem BitTorrent. Spolupráce mezi dvěma společnostmi nazvaná jako "Project Atlas" údajně umožní uživatelům BitTorrentu získat odměny vyplácené právě v kryptoměně TRX.

Dne 26. září vydala společnost Baidu svou knihu Baidu Blockchain White Paper V1.0 s cílem vytvořit "nezávislý vývoj" síťového systému "Super Chain". "

TRON je v současné době jedenáctou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace podle údajů na CoinMarketCap . Dne 25. června TRON oslavil svůj "Den nezávislosti", když úspěšně spustil vlastní Mainnet a přestěhoval se z blockchainu projektu Ethereum ( ETH ) do svého vlastního nezávislého blockchainu.

Momentálně se Tron obchoduje na úrovni 0,023 USD. Své prozatimní maximum kryptoměna zaznamenala dne 5. ledna 2018, a to ve výši 0,217 USD , nyní je tak jeho hodnota téměř o 90% nižší, je tomu tak především kvůli celkovému velkému poklesu cen kryptoměn. Obrovské spolupráce a skvělý marketing projektu však jasně ukazují, že při otočené trendu celého kryptotrhu v čele s Bitcoinem, by právě TRON mohl patřit mezi kryptoměny s největším nárůstem hodnoty. Jestli tomu bude ještě letos, nebo až příští rok, na to je potřeba si počkat a zůstat nadále trpělivý.

Tron-TRX-comes-together-as-partner-with-Baidu-–-China’s-IT-Giant.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Nijak zvlášť Tron neprožívám, ale je pravda, že je to jedna z kryptoměn, které dokáží dělat velké pohyby díky hype