Sort:  

Na rok 1415 se mi nezdá ani tvar boty, ani přílba. Plát na noze by měl být do špičky. A přílba vypadá jako dědeček morionu... Nejsem na to ale expert.

Bota do špičky je spíše bezpečnostní opatření v rámci dnešního šermu, stejně jako špičky mečů, kopí atd musí splnovat pravidla "Euro špičky" To znamená že hrany musí mít zakulaceny jako euro mince. Přilba bude stejně jiná :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 59331.41
ETH 1557.21
USDT 1.00
SBD 0.42