Sort:  

Tak to jsem rád, že jsi tuhle výzvu přijal :) Já si myslím, že s tím nebudeš mít problém ;) Když se na to při tréninku trochu zaměříš, tak je ten pokrok fakt znát. Navíc jsi o pár cenťáků vyšší :) Už tajně přemýšlím, co potom. Jestli se pokusit o regulérní dunk :D Ale podle mých výpočtů je na to potřeba skákat ještě minimálně o 30 cm výš, než jen na dotek obroučky...

No já mám cíl se regulérně zavěsit. Jak to budu mít, tak to nahraju :) Znám trenéra basketu, tak se ti zeptám, kolik tak potřebuješ na tuhle srandu

Od regulérního zavěšení už to bude k prvnímu dunku jen kousek, věřím, že pak zvládneš i to :) Budu se těšit na video ;)

Tak prej dlaň nad obroučku a pak je to o technice. Číň míň budeš šikovnej, tím větší bude třeba výskok :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62370.93
ETH 1656.58
USDT 1.00
SBD 0.42