You are viewing a single comment's thread from:

RE: ...A pak se dějou věci

in #cesky7 years ago

No mluvíš mi z duše. Je to škoda, protože už jen ten dech může člověka něco naučit, byť třeba k jiný praxi. Třeba u běhu se radí, aby měl člověk o něco delší výdech, než má nádech. Ve vodě je to v podstatě nutnost, protože majoritu času člověk stráví při plavání s hlavou pod vodou (pokud teda umí plavat). Pak se to dá různě propojovat třeba s jógou a tak dále. Je tam moře zajímavých věcí. My teď s přítelkyní studujeme jednu z metod plavání "Total immersion swimming" a těch spojovacích bodů je tam dost. Navíc fakt, voda je pro každý dítě nejdřív kámoš, až časem se pro nás stává problémem. Bohužel...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60162.63
ETH 1576.76
USDT 1.00
SBD 0.42