Daha Kaliteli Bir Hayata Var Mısın? [Cointurk 28. Projesi] [Sümeyye #6474]

in #busy3 years ago (edited)


urban-goddess.com

Yeni bir güne uyandığımız her sabahta öncelikle, hayatımızı bir tık daha iyi bir konumda sürdürebilmek adına sorunluluklarımızı yerine getirme gayesine düşmekteyiz. Hayatımız boyunca çoğunlukla maddi konuda iyi olmak adına benliğimizden ve isteklerimizden vazgeçerek hareket etmeye devam ediyoruz. Ancak hiç kısa süreliğine soluklanıp bizlere 1 kez bahşedilen hayatımızın bu şekilde nereye gideceğini sorgulamıyor ve evrendeki pek çok güzel olaydan uzak kalarak stresli hayatımızla baş başa kalıyoruz.

Birisinin artık bu konuya el atması gerektiğini düşünerek sizlere aşağıda belirteceğim altın değerindeki maddeleri hayatınızda uygulamanız dahilinde daha kaliteli bir yaşam süreceğinizin garantisini verebilirim. O halde başlayalım:

1. Mükemmel bir sabahın olmazsa olmazı olarak mutlaka kahvaltı yapmanızı önerebilirim. Bu, size daha sağlıklı bir yaşam olarak geri dönmesinin yanında inanılmaz bir enerji de sağlamaktadır.

2. Boş zamanlarınızda tatlı ve yemek yapmak gibi keyifli eylemlerle zamanınızı daha eğlenceli hale getirirken aynı anda sağlıklı bir hayatınız da olabilir.

3. Keyif aldığınız konularda farklı aktiviteler yaparak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

http://bookedatlanta.com

4. Yaşadığınız ortamdaki eşyaların yerini değiştirmeniz, yenilik yapmanızdan dolayı sizleri iyi hissettirebilir.

5. Toprağın canlılardaki negatif enerjiyi aldığı gerçeğine dayanarak bitki yetiştirmenizi de önerebilirim.

6. Kendinize uygun bir spor dalı seçebilir ve bu konuda ilerleyebilirsiniz.

7. Eğlenceli bir diğer nokta ise keyif alacağınız bir enstrüman çalmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz

http://gaziemiranaokulu.meb.k12.tr

8. Doğa yürüyüşlerine çıkabilir ve yanınıza alacağınız kitabınızı yemyeşil ağaçların ve yeşilliklerin arasında temiz hava beraberinde okuyabilirsiniz.

9.Sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak başkalarının mutlu olmasında katkınızın olmasından dolayı kendinizi daha pozitif hissedebilirsiniz.

10. Bitter çikolataya hayatınızda yer vererek mutluluk hormonu olan serotoninin salgılanmasına yol açabilirsiniz. Üstelik bitter çikolata, bir antioksidan olarak da görevlidir.

Sort:  

bütün maddeler kaliteli yaşam sağlar tabi hepsini aklında bi takıntı olmadan stres olmadan yaparsan, yazı çok kaliteli olmuş eline sağlık emek kokuyor

Teşekkür ederim =))

Yürüyüş ve kahvaltı gerçekten insanı pozitif bir şekilde etkiliyor. Güzel yazı olmuş, eline sağlık.

Teşekkür ederim =))

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by Sümeyye from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Congratulations @sumeyye! You received a personal award!

1 Year on Steemit

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @sumeyye! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!