Bant genişliği ve steemit le tanışmam ...[Cointurk 12. Projesi]

in #busy3 years ago (edited)

Merhaba dostlar, Bugünkü yazımda bant genişliği nedir? Bize ayrılan Bant alanını ı nasıl kullanabiliriz ?
Bant genişliğini nasıl artırabiliriz ?

Projenin amacı olan bu kazanılan Sbd yi Power up yaparak bant genişliğinizi artırmak.

Ban genişliğinini basit olarak kapasite olarak adlandırabiliriz.Bandwidth terimini hepimiz aşınayız özellikle steemit e yeni başlayanlar bu terimi sık sık görür.

Bant genişliğiniz nekadar fazla ise veri hacminizde okadar yüksek olur ve yazdığınız makalede böyle bi sorunla karşılaşmamış olursunuz..

Bu sorun genelde düşük power a sahip kişilerdede sıkça görülür..

Bu sorunu çözmenin yda daha az yaşamanın önlemek için önecelikle kazancınızın belli bir miktarını power up yapın, çok fazla upvote yapmayın özellikle beğenmek için beğenmeyin okuduunuz makale upvote yi hak etmişsse beğenin.

Bant genişliğini azaltan bir başka durumda çok fazla takip yapmak ve aynı gün içinde .

Kısacası yaptığınız her işlem bant genişliğinizi daraltır ve oy bile atamaz duruma gelirsiniz.

Şahsım olarak bu sorunla bende karşılaşıyorum fakat birtürlü gelirimi powea up yapamadım fakat bundan sonra power e kazancımın belli bir bölümünü aktaacağım .

Power up yapılan steem ler hem sizin rahat rahat yazılarınızı yazmanızı sağlar hemde ilerisi için size daha fazla gelir getirir.

SİTEEMİT LE TANIŞMA:

Steemit le yaklaşık 2 ay kadar önce bitcoin ve altcoin lerle ilgili araştırma yaparken youtube de birkaç tane video ve web ten bir yazıya ulaşabildim ve başladım..

Şuan steemitle ilgili çok fazla sayıda video ve makale ve bilgi mevcut belkide bundan 5 y önce steemit dde Türk arkadaşlar bir elin paermaklarını geçmiyordu bugün lerde çok sayıda türk arkadaş steemit te ve şanslılar .Bilgi alabilecekleri insanlar var..

Gelirrini power up yapan

Bu projeden elde ettiğim kazancı Power up yapacağım

Sort:  

As a follower of @followforupvotes this post has been randomly selected and upvoted! Enjoy your upvote and have a great day!

This post has received a 1.04 % upvote from @drotto thanks to: @mkmk.

This post has received a 12.12 % upvote from @sleeplesswhale thanks to: @mkmk.

You got a 1.72% upvote from @postpromoter courtesy of @mkmk!

Want to promote your posts too? Check out the Steem Bot Tracker website for more info. If you would like to support the development of @postpromoter and the bot tracker please vote for @yabapmatt for witness!