Wyprzedaż crypto

in #busy5 years ago

mediaexpert-reklama-ewelinalisowska (1).png

Spadki spadki wszytko leci nie wiadomo czy kupować czy czekać a co jeśli ziści się najczarniejszy scenariusz gdy bitcoin spadał przez prawie 2 lata.

Można powiedzieć że to były inne czasy zupełnie mniejsza adopcja czasy gdzie btc było głownie w darknecie a teraz to biznes wart miliardy. Dlatego bardzo wątpię by coś takiego miało miejsce.

Moja recepta to spokój i opanowanie nigdy nie inwestowałem z myślą że crypto będzie zawsze szło w górę.

Osobiście dokupiłem na razie tylko Iote i bnb niestety brak fiatów by dokupić bitka.

Sort:  

Taką mam teorię (trochę spiskową). LN będzie wymagać Hubów, aby można było szybko transferować bitki kanałami. Grubasy na Wall Street wprowadzili kontrakty 'cash settled' na CME i CBOE, żeby shortami zbijać kurs na rynku terminowym, aby arbitrażyści odkupowali shorty a sprzedawali BTC na kasowym zarabiając różnicę spowodowaną zmiennością przy niskiej płynności. Wtedy, grubasy kupują od arbitrażystów bitki na kasowym po promocji i chowają je pod poduchę, czekając na LN i Huby, dzięki czemu będą mieli częściową kontrolę nad ruchem w sieci BTC (poza blockchainem oczywiście), oraz będą kasować prowizję za transfery.

LN będzie wymagać Hubów, aby można było szybko transferować bitki kanałami.

Ale Hub to nie jest magiczna technologia - każdy może być Hubem

No nie jest :) przeca tego nie sugeruje ;) Chodzi mi o to, ze duzy moze wiecej, i ze kontrakty na bitka wprowadzono, aby manipulowac kursem, zeby min grubasy mogly tanio obkupic sie w btc, ktore im bedzie potrzebne do zdominowania "rynku" hubow.

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16555.57
ETH 1213.92
USDT 1.00
SBD 2.17