Ostrzeżenie przed oszustem !

in busy •  last year 

Kochani !

Bardzo proszę o nie wpłacanie pieniędzy na rzecz "Pomagam.pl/lokaldlabezdomnych".

Założyciel tej zbiórki i jedyny beneficjent pieniędzy i rzeczy materialnych Maciej Matusiewicz okazał się osobą nieuczciwą , z którą od kilku tygodni nie ma żadnego kontaktu.

Poza tym istnieją wszelkie pobudki oraz fakty z przeszłości , które świadczą o tym, że poniższa próba wyłudzenia pieniędzy nie jest jego pierwszą.

Dlatego uczulam wszystkich na próby wyłudzenia, oszustwa i wszelkiego kontaktu z tym człowiekiem : https://www.facebook.com/maciej.matusiewicz.77
Niestety fakt, że pomimo tego co zrobił nie usuwa swojego konta może świadczyć o tym, że nie tylko przegląda to co się dzieje wokół sprawy i jego osoby ale również będzie próbował nie tylko się wybielić, wyzbyć odpowiedzialności ale również być może po raz kolejny "zaatakować".

Ostatnio otrzymałem od znajomej wiadomość , że Maciek pisał do niej prywatne wiadomości, próbując w nich mnie oczerniać i za swoje oszustwo obarczyć również mnie.
Jest to już czysta bezczelność podszyta pychą i pogardą . Ja jednak myślę, że zostanie mu odpłacone to co sam zasiał.

Wszystkich, którzy poświęcili swój czas, pieniądze, zaangażowanie, pomysłowość, kontakty bardzo przepraszam.

Jest mi wstyd że dałem się podejść, wciągnąć i nie słuchałem żony, która miała co do niego mieszane uczucia.

Niniejsza strona pomimo mojej wcześniejszej decyzji wciąż będzie na FB , grono osób przekonało mnie , że nie powinienem jej kasować a starać się dalej robić swoje za jej pomocą...Muszę tylko zmienić jej tytuł.

Jeszcze raz przepraszam bo nie jest w mojej naturze krzywdzić innych a wręcz wciąż przeciwnie walczę o to by ludzie stawali się dla siebie coraz lepsi i tym razem chciałem pomóc osobom , które w moim przekonaniu mają bardzo ciężko wrócić do codziennej egzystencji.

Niestety dałem się wykorzystać i wciągnąłem w moim zdaniem uczciwą i bardzo wyjątkową akcję osoby mi bliskie. Jest mi ogromnie przykro .

Pozdrawiam. Marek Bogacz.

#kochajciesięiszanujcie

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

oszustwa na pomagam to nie pierwszy przypadek, niestety :(

Złych tagów używasz dlatego nikt tego nie czyta !!!
http://steem.swhost.pl/tags

dzięki

zgadzam sie co do tagow. tak ktory wpisujesz jako pierwszy jest twoja glowna kategoria i do konca tego nie ogarniam ale sadze ze on tam wlasnie wtej kategorii dotrze do najwiekszej liczby uzytkownikow.

przy oznaczaniu tagow patrz na najbardzije popularne tagi. mimo ze syf tu pasuje, nie sadze zeby ktokolwiek taki tag wpisal zeby cokolwiek znalezc...

i chyba piszac artykuly po polsku nie powinienes uzywac angielskich tagow.

racze ci zglebic temat bo masz dobre posty a glownie od tagow zalezy zasieg a co za tym tez idzie zarobek.

ps serce sie raduje patrzac jak bardzo chcesz pomagac innym i jestes wrazliwy na ludzka krzywde.

sadze ze jestesmy bratnimi duszami ;)

jej... ale przylro to slyszec, tak sie ucieszylam na poprzedni post :( mysle ze we wspolprace lepije nie wchodzic jak sie kogos glebiej nie zna...

postaraj sie bardzije rozglonic ten post , bo to wazne zeby nikt tam nie wplacal pieniedzy jesli tak sie sprawy maja.