Miłość

in busy •  last year 

***Miłość pokona i zwycięży wszystko, bo jest ona najpotężniejszą siłą na świecie.

26972403_10212397341022446_742026159_o.jpg
Nie wojny, pieniądze, bomby, podboje, sukcesy, technika, rozwój...wszystko w tych rzeczach jest albo złe z definicji albo coś w nich noże pójść nie tak i mogą przysłużyć się złu, cierpieniu i śmierci.
A wtedy zjawia się miłość, nie sama oczywiście ale ludzie, którzy ją niosą a raczej odczuwają , bezinteresownie, mocno i delikatnie zarazem, z przebaczeniem, pomocą , uśmiechem i czułością.

Choćby wszystkie wynalazki tego świata i starania ludzkie chciały ją zgładzić, zapomnieć o niej, zagłuszyć i zniszczyć ; MIŁOŚĆ JEST NIEZNISZCZALNA !!

Bo niezależna od niczego oprócz nas samych, oprócz naszych intencji dobrych i chęci niesienia pomocy innym . Nie zmiecie jej czas, ludzie ni cywilizacja - to ona jest ratunkiem i odpowiedzią na to wszystko !

Dlatego namawiam was ; nie kalkulujcie, nie szukajcie wymówek , nie patrzcie przez pryzmat inny niż dobro, które w miłości jest zawarte .

I choć brzmi to dość dziwnie ; SPRÓBUJMY NAJPIERW WIDZIEĆ SERCEM a potem włączać myślenie , które wielokrotnie podszyte jest oceną , porównaniem, mądrością zasłyszaną lub wyczytaną.

MIŁOŚĆ JEST PIERWOTNA A SERCE NASZE NIEZAGŁUSZANE CHCE JĄ ODCZUWAĆ, GŁOSIĆ I NIEŚĆ !!

Patrz sercem i dojrzyj w innych siebie samego , wtedy zawsze możesz liczyć że wróci do ciebie dobro udzielone - MIŁOŚĆ !**********

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!