Jak głupio stracić głos od busy.org?

in busy •  last year

Witajcie,
Na wstępie przeproszam was za niesamowicie szybkie tempo publikacji postów. Obiecuję, że przez najbliższe kilka dni nie zamieszczę nowego wpisu. Mój post jest reakcją na świetny artykuł użytkownika @mattuk pod tytułem Jak dostać upvota od bota busy.org?.

Sposoby na utracenie głosu

Założmy, że SP naszych followersów jest odpowiedni - vide artykuł wzmiankowany wyżej i piszecie przez appkę busy. Wydawałoby się, że głos jest już pewny, ale zawsze można coś zepsuć

  1. Pierwszy sposób: piszemy w appce busy, dajemy tag #busy, publikujemy, widzimy literówki, edytujemy za pomocą steemit lub strimi - skutek brak głosu

  2. Drugi sposób: piszemy w busy, nie dajemy tagu #busy, publikujemy, widzimy, że nie ma tagu busy, możemy sobie później edytować i dodać tag ale i tak nie spowoduje to, że dostaniemy głos.

Konkluzja, trzeba minimum koncentracji i odpowienia ilość followersów a głos z busy jest pewny (póki co).
MaxPixel.freegreatpicture.com-Paper-Ball-Screwed-Paper-Ball-Screwed-Up-Crinkle-1484048.jpg

Fot. MaxPixel public domain
Mam nadzieję, że nie tylko ja działam w tak chaotyczny sposób

Edit: 27.01.2018, godz. 17:27
Głosu nie dostałem. Wydaje się,że przyczyną mogą być to, że artykuł był za krótki. Druga możliwość to, że głosu nie dostanę już nigdy z powodu wcześniejszego nadużycia tagu #busy. Moja rada nigdy nie nadużywajcie jakiegokolwiek tagu. Wydawało mi się, że skoro inni uzyskają bardzo fajne głosy, bo dają tag busy to dam i ja, a pisałem ze steemit.com. Przyczyną była zwykła niewiedza. Nie róbcie tego!

Muszę jeszcze przeliczyć wartości z artykułu, który napisał @mattuk i zobaczyć, czy spełniam ilościowe wymagania dla głosu od busy.org. Może są inne powody, dla których głosu nie dostaję... Postaram się to wyjaśnić.
Mimo braku głosu, w dalszym ciągu uważam, że busy.org to bardzo dobry interfejs i będę z niego korzystał.

Trzymajcie się

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dzięki za informacje. Mam zamiar opublikować posta przez busy.org i pasuje tego od razu nie zepsuć xD

Masz rację, zdarzyło mi się stracić głos od busy ;)

Sprawdzałem na potrzebne 20,000,000 MVEST mam na chwilę obecną 12,000,000. więc na głos od busy muszę jeszcze trochę poczekać. Dzięki i pozdrawiam.