Bot na dzień 2020-08-28

in #busy2 years ago

Aloha!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@hallmannCmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice0.108 $
2@kubakFootbridge0.138 $
3@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.283 $
4@raciboCzwanudartek0.010 $
5@diosbotRaport na dzień 2020-08-270.009 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $
5@imperiumromanumKos na rzymskim fresku0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfons, Hermes, Joachima, Stronisław, Sobiesław, Adelinda, Aleksy, Augustyn.

Kawał:

Podczas bitwy jeden z jenerałów został ciężko postrzelony. Czując zbliżający
się koniec, wzywa do siebie porucznika Rżewskiego:

  • Rżewski, riezaj ch***a.
  • Ale tawariszcz jenerał, paczemu?
  • Riezaj ch***a!
    Rozkaz to rozkaz, więc Rżewski obciął umierającemu jenerałowi narząd.
    Po bitwie udał się do sztabu generalnego:
  • Tawariszcze jenerały! Jenerał Gołosow pagib!
  • Jenerał Gołosow pagib?
  • Da.
  • A to ch**j z nim.
    Na to Rżewski wyciąga generalski chwost:
  • Niet, tawariszcze, ch***j z wami!!!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 4 dni.
Do nowego roku zostało: 126 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 4 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 100 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 119 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15.3°CBydgoszcz14.1°C
Gdańsk10.6°CGorzów Wielkopolski10.6°C
Katowice10°CKielce11°C
Kraków10.9°CLublin11.8°C
Łódź10°COlsztyn14°C
Opole9.8°CPoznań11.1°C
Rzeszów9.9°CSzczecin11.8°C
Warszawa14.5°CWrocław9.1°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE13.5°C
Kerkyra, GR22°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11395.3511-0.1%
Ethereum387.57220.738%
Litecoin56.6085-2.309%
Grin0.51-3.737%
Steem0.225-4.639%
Steem Dollars0.9718-3.787%
Monero90.96232.667%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.06
JST 0.032
BTC 22806.46
ETH 1620.23
USDT 1.00
SBD 2.70