Bot na dzień 2020-08-27

in #busy2 years ago

Witajcie Steemiaszki!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@kubakFootbridge0.140 $
2@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.283 $
3@ptakuEnergy i Bandwidth w portfelu Tron. 0.032 $
4@planet-riumFlowers / Kwiaty0.009 $
5@hallmannSierpniowy spacer po Tarnowie0.145 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $
5@imperiumromanumWysokiej jakości rzymskie naczynie0.002 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Teodor, Józef, Gebhard, Rufus, Monika, Amadea, Małgorzata, Przybymir, Cezary.

Kawał:

Lenistwo grzechem? Zależy czyje... [S.J.Lec]

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 5 dni.
Do nowego roku zostało: 127 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 5 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 101 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 120 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.7°CBydgoszcz15.9°C
Gdańsk14.4°CGorzów Wielkopolski16.1°C
Katowice18°CKielce16.9°C
Kraków17.3°CLublin15.8°C
Łódź16.1°COlsztyn15°C
Opole18.3°CPoznań16.5°C
Rzeszów15.2°CSzczecin16.3°C
Warszawa15.3°CWrocław17.7°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE15.8°C
Kerkyra, GR21.3°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11406.93830.248%
Ethereum384.6997-0.362%
Litecoin57.9395-0.242%
Grin0.532.222%
Steem0.236-0.269%
Steem Dollars1.01-1.589%
Monero88.5937-0.798%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.07
JST 0.029
BTC 23409.83
ETH 1670.26
USDT 1.00
SBD 2.77