Bot na dzień 2020-08-14

in #busy2 years ago

Dzień Dobry!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@marcin-78Niebo0.194 $
2@kubakUnknown forest (33)0.145 $
3@voxmortisInterchange raid0.210 $
4@ptaku"Rozrywkowe coiny" czasami dadzą zarobić 😎0.278 $
5@jozef230It's My Life😎0.049 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 860.048 $
3@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $
4@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard.

Kawał:

Naprzeciw Stirlitza szły trzy umalowane kobiety.

  • Prostytutki - pomyślał Stirlitz.
  • Pułkownik Isajew - pomyślały prostytutki.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 18 dni.
Do nowego roku zostało: 140 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 18 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 114 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 133 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok13.6°CBydgoszcz14.2°C
Gdańsk12.8°CGorzów Wielkopolski18.3°C
Katowice14.8°CKielce14.5°C
Kraków15.9°CLublin11.8°C
Łódź13.9°COlsztyn8°C
Opole17°CPoznań16.5°C
Rzeszów10°CSzczecin15.2°C
Warszawa17.1°CWrocław16.4°C
Reykjavik, IS8.6°CBerlin, DE21.9°C
Kerkyra, GR23.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11747.70091.503%
Ethereum421.68286.879%
Litecoin56.31153.14%
Grin0.6082-5.968%
Steem0.2326.13%
Steem Dollars1.0216-0.144%
Monero90.80571.326%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 23781.52
ETH 1665.28
USDT 1.00
SBD 2.56