Bot na dzień 2020-08-12

in #busy2 years ago

Witajcie Steemianie!

Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@voxmortisInterchange raid0.207 $
2@ptaku"Rozrywkowe coiny" czasami dadzą zarobić 😎0.276 $
3@yourmindNEW COVER on my Youtube channel - Souvenir by Selena Gomez!0.556 $
4@raciboSępia Góra, okolice i tajemnicze ruiny0.017 $
5@raciboZ podróży bez roweru. Od uzdrowiska do uzdrowiska.0.023 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 860.048 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Anicet, Aniceta, Bądzsław, Cyriak, Digna, Eunomia, Euzebiusz, Fotyn, Herkulan, Hilaria, Innocenty, Joanna, Julian, Julianna, Klara, Largus, Lech, Leonida, Makary i Wiktoria.

Kawał:

  • Skąd wracasz?
  • Z salonu piękności!
  • Był zamknięty ?????!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 20 dni.
Do nowego roku zostało: 142 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 20 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 116 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 135 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.4°CBydgoszcz13.4°C
Gdańsk12°CGorzów Wielkopolski15.6°C
Katowice16.2°CKielce15.8°C
Kraków15.4°CLublin12.9°C
Łódź14.2°COlsztyn10°C
Opole17.4°CPoznań15.4°C
Rzeszów13.1°CSzczecin14.6°C
Warszawa15.7°CWrocław15.6°C
Reykjavik, IS9.3°CBerlin, DE19.3°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11384.2011-3.922%
Ethereum377.3766-4.301%
Litecoin53.7107-8.193%
Grin0.6252-3.64%
Steem0.2159-4.773%
Steem Dollars1.0246-3.842%
Monero86.7297-7.63%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23034.81
ETH 1580.62
USDT 1.00
SBD 2.57