i buvo pristatyta kitam pasakos berniukui. Jie labai nustebinti

in #btt2 years ago

Nešvari zona yra pilna viliojančių augalų. Skirtingi keliai atrodo taip pat. Jei nepastebėsite, jis bus prarastas ir suktis toje pačioje vietoje. Po to, kai Pio, Plea ir Plop vadovavo, jie visi atvyko į pasakų žemę. Čia namas atrodo mažas. Forma buvo keista. Čia yra grybo formos namas, batų formos ir netgi čiuožykla. Jie apsirengia kaip karnavalo kostiumas. Fėjų veikla taip pat skiriasi. Kažkas surinko medų, dainavo, sukūrė drabužius iš žiedlapių ... Visi atrodė linksmi.

Sheila buvo labai laiminga. Ji buvo pristatyta kitam pasakos berniukui. Jie labai nustebinti žinodami, kad "Sheila" yra žmogus. Bet jie buvo laimingi susitikti ir pažadėjo ne pasakoti fėjų karalienę. Matyt, jie nori sužinoti apie žmones. Jie žaidžia laimingai. Sheila ir fėjos žudė, dainavo, pasakoja istorijas ir garsiai juokėsi. Jie taip pat keičia maistą. Bet kokiu atveju tai buvo puiki diena.
Staiga pasirodė pasakų karalienė. "Kas tai yra?" - klausė jis klausdamas.
"Karalienė, ji yra šiaurinių miškų tarnų draugė", - baimingai atsakė Plopas. Jis buvo priverstas meluoti, kad nebūtų nustatyta Sheila.

Sort:  

Congratulations @ulesteem! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

namas, batų formos ir netgi čiuožykla. Jie apsirengia kaip karnavalo kostiumas. Fėjų veikla taip pat skiriasi. Kažkas surinko medų, dainavo, sukūrė drabužius iš žiedlapių ... Visi atrodė linksmi.

Sheila buvo labai laiminga. Ji buvo pristatyta kitam pasakos berniukui. Jie labai nustebinti žinodami, kad "Sheila" yra žmogus. Bet jie buvo laimingi susitikti ir pažadėjo ne pasakoti fėjų

toje pačioje vietoje. Po to, kai Pio, Plea ir Plop vadovavo, jie visi atvyko į pasakų žemę. Čia namas atrodo mažas. Forma buvo keista. Čia yra grybo formos namas, batų formos ir netgi čiuožykla. Jie apsirengia kaip karnavalo kostiumas. Fėjų veikla taip pat skiriasi. Kažkas surinko medų, dainavo, sukūrė drabužius iš žiedlapių ... Visi atrodė linksmi.

Sheila buvo labai laiminga. Ji buvo pristatyta kitam pasakos berniukui. Jie labai nu