bSteem – nová mobilní aplikace

in bsteem •  8 months ago

Existuje mnoho možností, jak procházet příspěvky v blockchainu Steemu. Máme Steemit, Busy, chainBB, eSteem, Strimi, Utopian.io, dMania, Squeek, steepshot, Zappl, SteemKR a mnoho dalších.
Každému vyhovuje jiný interface a ten pak užívá. Pokud však někdo preferuje užívání mobilní aplikace, pak už výběr tak široký není. Nedávno však vznikla další alternativa, nová mobilní aplikace bSteem.

IMG_0581.png

bSteem


bsteem 1.jpg
iTunes Store

Začátek

Kdokoli, komu se zalíbily příspěvky Steemerů může použít aplikaci k jejich prohlížení a pročítání. Bez nutnosti přihlášení si můžete uložit vaše oblíbené tagy, autory nebo samotné příspěvky. Stačí si aplikaci stáhnout, zapnout, pod ikonou zeměkoule zadat hledaný výraz a pak ukládat. Vše co si do oblíbených uložíte najdete pod ikonou hvězdičky.

1.jpg
hledání.jpg

Aktuální tržní cena

Pod ikonou grafu vždy velmi rychle zjistíte aktuální cenu Steemu a SBD. Navíc zde najdete I graf s vývojem ceny v poslední době.

IMG_0584.png

Přihlášení

Pokud se přihlásíte (skrze Steemconect, vaše hesla jsou tedy v bezpečí), pak můžete sledovat vaše oblíbené autory, hlasovat pro jejich příspěvky, komentovat a samozřejmě psát vlastní příspěvky. Ovládaní aplikace je jednoduché a intuitivní – zvládne to každý, není to nic složitého.

IMG_0586.png

Hlavní stránka (Feed)

I zde se vám na hlavní stránce zobrazí příspěvky všech, které sledujete. Stejně jako na Busy i zde zjistíte, skrze který interface daný autor publikuje.

IMG_0582.png

Příspěvky

Po rozkliknutí příspěvku se vám zobrazí samostatná stránka. Text je přehledný a dobře čitelný. Navíc již před otevřením příspěvku se vám po kliknutí na obrázek zobrazí galerie se všemi obrázky, které příspěvek obsahuje. Pod ikonou tužky najdete textový editor, ve kterém můžete napsat vlastní příspěvek.

IMG_0580.png
IMG_0597.png
IMG_0596.png

Blog

Po otevření blogu vašeho oblíbeného autora (nebo toho, který vás momentálně zaujal) uvidíte nejen jeho příspěvky a informace o něm, ale také jeho momentální hlasovací sílu a hodnotu jeho hlasu.

IMG_0579.png

Volba vzhledu

Kdyby se vám snad nelíbil vzhled aplikace, pak si jej jednoduše změníte v nastavení. Chcete tmavý vzhled, aby aplikace vypadala jako Busy, Steemit, …? Každý si jistě vybere. Možností nastavení je mnoho.

theme.jpg

Nastavení síly hlasu

Jste zvyklí, např. z Busy, vybírat si u hlasu jeho sílu. I zde o tuto možnost nepřijdete. Stačí přejít do nastavení.

IMG_0598.png

Česky

IMG_0593.png

Osobní zkušenost


Ani tisíc slov nezmůže tolik, co osobní zkušenost. Proto mám pro vás jedinou radu: „Vyzkoušejte ji!“

Kde ji najdete?

Jednoduše – v Google Play a iTunes store zadáte do vyhledávání „bSteem“. (Nebo můžete použít uvedené odkazy.)

bsteem 2.jpg
iTunes Store

Neustálý vývoj

V aplikaci stále přibývají nové funkce a možnosti a další budou brzy následovat. Sami tak uvidíte, co se mění a co přibylo nového. (Nemusíte tedy čekat na něčí příspěvek.)

Zpětná vazba

Každý vývojář je vždy vděčný za zpětnou vazbu nebo nahlášení chyb, které se zvláště na počátku mohou objevit. Právě proto je zde kanál na Discordu a GitHubu.

Více informací

Pokud vám nestačí informace ode mne, pak vám nezbyde než si přečíst tento a další články JM Myerse. (Pokud si jej přidáte mezi sledované, pak nepřijdete o další novinky.)


Tímto bych rád @jm90mm poděkoval za jeho práci a za upozornění na tuto novou aplikaci. (A také za reklamu na Google Play a iTunes store.) ;)

PT

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Paráda jdu ji stáhnout :) Díkes

No idem to omrknúť.

a kolik si berou z me odmeny za clanky publikovane pres ne?

·

Kouknu.
(*publikovano pres bSteem)

·

Nic neberou. :)
Alespon tedy z komentu.

·

Ale dost mozna je to jen docasna situace a neco v budoucnu brat budou. Nejak vyvojari zit musi. Otazkou je spise to, kolik procent si budou uctovat.

·
·

Prozatím o ničem takovém nevím. Kdyby se však cokoli změnilo, budu informovat.

·

bSteem, stejně jako Busy, si z odměn nic nebere. Tudíž je zcela zdarma.

·
·

ptal jsme se, pac esteemapp si bere 10%

Díky jdu na to...

Nemohu se přihlásit, stále jen načítá a nic...

·

Pokud jsi bSteem ještě "nerozchodil", pak potřebuji znát operační systém (i verzi) a momentální volnou kapacitu úložiště.

·
·

Už je to dobrý, jen jsem z toho úplně vyjel a dal znova přihlásit a najednou jsem byl tam...díky

No... zkusím a uvidíme. Posledně jsem na mobilu zkoušel eSteem a to moc nedopadlo. Měl jsem tam problémy s přidáním příspěvku, komentáře občas šly, občas ne.

Pokud si budou autoři brát “rozumný“ poplatek a apka bude fungovat, asi jí budu používat. Zítra vyzkouším...

·

eSteem mně osobně padal šíleně. Ale poslední dobou dost aktualizovali, třeba by ti nyní už jela. Mně se jí po posledním update rozchodit nepodařilo.
bSteem je zcela zdarma, z Tvé odměny si nic nebere, stejně jako Busy.

·
·

Já mám v telefonu eSteem a jede celkem v pohodě. Ale jak to tady čtu, tak "béčko" vypadá jako lepší aplikace. A jestli jsem to správně pochopil,tak posty z ní, neubírají na odměně. Takže je lepší udělat změnu a instalovat béčko ...