Function X Dunyayı Degistirmeye Hazırlanıyor

in #blokchain4 years ago

Fintech dünyası, son 20 yılda her sosyal etkinliğe, özellikle de kayda değer yeni faydalar çeşitliliği veren web ve veri faydalarına yoğunlaşarak yetkinliğe odaklanarak hızla büyüdü, ancak bu aynı şekilde yapısını ve görevlerini koruyan farklı özel kurumları da beraberinde getiriyor. Olabileceği gibi, bu kadar çok sayıda toplantı bile, tekelci modellerin mevcut düzenlemesini kırmaya teşebbüs etti. Web ve veri alanını ilgilendiren gelişmelerle birlikte, ilgili toplantılardan tamamen kısıtlama altyapısı içermeyen ademi merkeziyetçi bir durumun verimliliğini artırmaya çalışıyor. Merkezi olmayan bir koşul vermeye çalışan bir örnek, Function X'tir.

Function X nedir?

Function X, bu biyolojik sistemin bize tamamen merkezi olmayan bir web erişim yapısı sağladığı olağanüstü yeni bir ortamdır. Biyolojik sistemlerin üretimi ile, bu ademi merkeziyetçi yönetim yapısı, internet sağlayıcılarının ve mevcut Blockchain mühendisliğinin etkinliğini artıracaktır. Bu iki ilerlemenin avantajlarını pekiştirerek, şu anda erişilebilir olan internet sağlayıcılarıyla en iyi bilinen temel konular için özel cevaplar sunacaktır. Var olan tüm uygulamalara, sitelere, idarelere, herhangi bir dernek veya toplanma empoze etmeyen bir iş modeli olmadan, tamamen teşvik edilmesine izin veren herhangi bir ürün veya ekipman koduna kasıtlı bir strateji uygulayarak, Blockchain inovasyonunu, onu teşvik edecek güçlü kılan temel öncül olarak kullanmak sonraki yıllar için bizlere bir web geliştirme yolu sunacaktır.

Pundi X, şu anda geliştirilmekte olan birleşik bir web organizasyonunun başlatıcısı ve öncüsüdür, ancak bir süre sonra oluşturdukları ortamlar uzun vadede tamamen merkezi olmayan bir web sistemine doğru ilerleyecektir. Ağ yapısı farklı karışımlardan, örneğin, yeni blok zinciri hesaplaması ve başka bir merkezi olmayan kongre çerçevesi gibi ademi merkeziyetçi bir yazışma tasarımından oluşur ve bu tür yeni bir biyolojik sistem ortaya çıkarır. Merkezi olmayan biyolojik sistem fikirleri inceliklerini incelemek ve daha fazla bilgi almak icin ingilizce bir doküman olarak aşagıdaki linkten detayları ogrenebilirsiniz:

https://functionx.io/resources/document/Function_X_Concept_Paper_v2.0.pdf

İlk Blockchain Telefon

Aynı mantık dahilinde, yani, merkezi olmayan bir web taslağı oluşturma dışında, Function X, Bob adı altında ilk lansmanı yapılan blokchain altyapılı bir akıllı telefonu da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Merkezi olmayan bir dünyada ilk blok zincir cep telefonunu yaptılar ve blok zincir yenilikçiliği kullanarak tamamen bu telefonu yeni dünyaya entegre etmeyi amaçlamaktadırlar. Bu telefon artık mevcut konsantre web erişimi tedarikçilerine daha fazla güvenmememize izin veriyor. Bunun dışında, telefon hızlı bir şekilde blok zinciri ve geleneksel modlar arasında geçiş yapabilir, ilk etapta şirket tanıtım amacıyla sadece 5.000 telefon uretti. Daha sonra yeni telefon yerine bu teknolojinin piyasanın buyuk oyuncularının akıllı telefonlarına entegre olması hedefleniyor. Güvenliğin bizim için önemli olduğunu biliyorlar ve X telefonları kullanarak bilgilerimiz daha güvenli hale getirmek için tamamen kodlanmış olacak.

F (x) Digital Para Nedir?

F (x) digital para, kullanılacak ve biyolojik sistemlerinde yer alan farklı değişim işlemlerini teşvik edecek temel "para" olacak yerel bir digital paradır. Bu yazı tura basit ve güvenli bir blok zinciri inovasyonu kullanılacaktır. Müşteriler bu coinleri çevrelerinde bulunan farklı ademi merkeziyetçi yönetimler için kullanabilirler. Örneğin, farklı sistemler için DApp'i biyolojik sistemlerinde veya likidite tedarikçisi üzerinde yapması gereken tasarımcılara benzer. Token sayfasını resmi sitelerinde ziyaret edebilirsiniz: https://functionx.io/#/token

SONUÇ

Dağıtılmış biyolojik sistemler özellikle bugün farklı bölümlerde, özellikle web segmentinde ve ayrıca verilerde gereklidir. Farklı özel birliklerin bu alanı kullandığını ve mevcut biyolojik sistemi olağanüstü derecede korkunç kılan şeylerin çeşitliliğini azalttığının farkındayız. Onlar tarafından yaratılan Function X ortamı ile tartışmasız olarak hepimize canlandırıcı haberler veriyor. Ayrıca, ilk blok telefonun kurulması, bilgilerimizin her biri için bize sınırsız gözetim sağlar. Bu ilerici bir iştir, girişimlerinin kolayca süreceğine gerçekten güveniyorum.

Şirketin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir ve daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz:

Web sitesi: https://functionx.io/

Facebook: https://www.facebook.com/FunctionX.io/

Twitter: https://twitter.com/functionx_io

Kişisel bitcointalk hesabım:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1876477

Mutlu Gunler.

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.034
BTC 50909.09
ETH 2916.51
USDT 1.00
SBD 4.23