You are viewing a single comment's thread from:RE: Our Ducklings Grew A Bit Bigger!View the full contextView the direct parentruth-girl (71)in #blog • 6 years ago Save your drooling for your dog! He has a lot more meat than my ducks!
χαχαχαχαχα....ο σαρδαναπαλος δε τα εκανε ακομα στιφαδο??
Όχι, κάνει εξάσκηση στο σημάδι με τη σφεντόνα για το μέλλον 🤣🤣
Κι εγώ θέλω παπάκι λεμονάτο!!! :P
Οοοοχι! Δεν είναι για φαι!
Ναιιιι... ναιιιι... ειναι... :)))