You are viewing a single comment's thread from:RE: Unruly hair, I do careView the full contextnikosnitza (65)in #blog • 6 years ago χαχααα... πόσες ώρες φτιάχνεις το μαλι σου καθε μερα;;
Δυστυχώς πολλές... :P
μετάξι μας και οι άνδρες χαλάνε αρκετό χρόνο για το μαλι... Αλλά δε το λένε... Εκτός κι αν δε έχουν... οπου και πάλι το ξύρισμα στο κεφάλι πέρνει χρόνο... :)
αχαχα Είναι ανακουφιστικό να ξέρω ότι δεν είμαστε μόνες μας σε αυτό τον αγώνα.. :P