Paytomat - Diğer Cüzdanlara Benzemez

in #blockchain4 years ago

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Paytomat ile ilgili yazılarım olmuştu. Bugün Paytomat Cüzdan'ı hakkında ek bilgiler paylaşacağım. Google Play de 10.000 den fazla indirildiğini bildirerek başlayalım.

download.jpg

Son yapılan güncellemeler ile #NEM tokenleri de Paytomat cüzdan üzerinden erişime açıldı. Artık NEM üzerinde oluşturulmuş tokenleri de Paytomat cüzdanınızda bulunan NEM adresinizde saklayabileceksiniz. Hali hazırda Ethereum ve Eos üzerindeki tokenlere erişim olanağı veren Paytomat, Nem tokenlerini de eklemesi ile çok daha kullanışlı oldu.

Benim Paytomat Wallet'da en sevdiğim özellik ise, cüzdanın kendi özellikleri sayesinde merkezsiz borsalara(DEX) QR kodu ile entegre olabilmesi. Örneğin NewDex ya da Whalex borsası üzerinde işlem yapmak istiyorsanız cüzdan üzerinden borsanın QR kodunu okuttuğunuzda EOS cüzdanınız otomatik olarak NewDex'e bağlanıyor ve çok rahat bir şekilde trade yapabiliyorsunuz.

cüzdan görsel.jpg

Dün ekip EXMO borsası ile bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Şu an için anlaşma detaylarını ekip henüz paylaşmadı ancak EXMO'nun haberler kısmından az çok sistemin nasıl işleyeceği anlatılıyor. Paytomat kullanan işletmeler ödemelerini kripto para ile değil de dolar euro tl gibi fiat para üzerinden almak istediklerinde, yapılan ödeme EXMO borsası üzerinden anında fiat paraya dönüştürülecek. CMC'de ilk 100'de bulunan oldukça eski ve güçlü bir borsa olan EXMO sayesinde likitide sorununu tamamen ortadan kaldıracak gibi duruyor Paytomat. Yapılacak olan işlemler için fee almayacağını da belirten EXMO'nun bu anlaşmadan karı, oldukça artacak gibi duran hacim ve hacim artması ile platforma gelecek yeni üyeler gibi duruyor.

EXMO partnerlik açıklaması: https://exmo.com/en/news_view?id=2613

exmo.jpg

Daha önce duyduysanız ya da ilk defa duyuyorsanız muhakkak Paytomat'ı inceleyin. Sorularınız olursa ben de yanıtlarım buradan yazabilirsiniz, ancak muhakkak bu projeyi inceleyin. Kısa süre içerisinde bilindik 3 borsada da listenelecek olan Paytomat, gelecekte çok konuşulacak. Başkasından duymadan önce cüzdanı indirin ve eşsiz bir deneyime hazır olun.

iOS için - http://bit.ly/iOSPaytomatWallet
Android için - http://bit.ly/PaytomatWalletAndroid

Website: https://paytomat.com/
Cüzdan hakkında detaylı bilgi için: https://wallet.paytomat.com,

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 23114.72
ETH 1583.82
USDT 1.00
SBD 2.50