MCV; Mycryptoview, Herkes İçin Kriptopara Platformu

in #blockchainlast year

image.png

Günümüzde kripto paraların popülerliğinin her geçen gün artmasıyla kripto para dünyasında doğru bilgi ile neyin sahte olanları ayırt etmek önemli ölçüde daha da zorlaşmıştır. Kripto alanında güvenilir ve doğru bilgi bulmak her zamankinden daha önemli hale geldi. Dünyadaki kripto para ile ilgili bilgilerin en büyük kaynağı olmayı hedefleyen yeni bir proje ile karşınızdayım; Mycryptoview. Artık doğru bilgiye ulaşmak için internette saatlerce yorucu bir şekilde dolaşarak kendinizi hayal kırıklığına uğratmayacaksınız.

Mycryptoview, herkesin kripto hakkında bilgi öğrenmesi ve paylaşması için çevrimiçi bir kripto platformudur. Mycryptoview'ın misyonu, herkesin kriptoyla ilgili bilgiyi kolayca paylaşabileceği ve kripto para birimlerini öğrenebileceği bir platform sağlayarak kripto farkındalığı yaratmaktır. Yani kripto deneyimi olan insanları, bilgi arayan insanlara bağlayarak arada bir köprü vazifesi yapmaktadır. Bu platform sayesinde herkes kripto para birimleri hakkındaki bilgilere kolayca erişebilir, öğrenebilir ve tokenlerle ödüllendirilir.

Mycryptoview, blockchain entegrasyonunu destekler. Platform, kullanıcıların yorum yazmasına, soru sormasına, cevap bulmasına, diğer kullanıcılara ipucu vermesine ve spam içeriğini kaldırmak üzere oylamaya katılmasına imkan tanır. Mycryptoview'ın temel işlevleri şunlardır:

Yorumlar: Kullanıcılar deneyimlerine göre kripto paralarla ilgili incelemeler oluşturabilir.
Sorular: Kullanıcılar belirli kripto paralar hakkında soru sorabilirler.
Cevaplar: Kullanıcıların soruları kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olan diğer üyeler tarafından cevaplandırılır.
Bahşiş: Kullanıcılar tokenlar ile yorum içerik oluşturucularına bahşiş gönderebilir veya içerik oluşturuculara yanıt verebilir.
Anketler: Platformda üyelerin, herhangi bir içeriğin spam olup olmadığına karar verebilmesi için bir oylama özelliği özelliği vardır.

Bir kullanıcı, işletme hesabı sahipleri ve etkileyenler bir postayı spam olarak işaretlediğinde, platform algoritması farklı filtreleme mekanizması kullanarak postanın spam olup olmadığını belirlemeye çalışır. Bu işlem tamamlandığında, yayın platform üyelerinin oy kullanmasıyla sonuçlanır. Topluluk, yayının spam olmadığına karar verirse, içerik oluşturucunun ödülü iade edilir ve spam ise de ödül, uygulama içi yanan cüzdana gider.

Mycryptoview'ın herkese açık beta sürümü 01/03/2020 tarihinde piyasaya sürüldü.

Mycryptoview.com Token(MCV)

Ethereum blokzincir bazlı bir token olup (ERC 20), toplam 1 milyar MCV miktarı oluşturulacak ve asla artmayacaktır. Platformdaki katkıları için kullanıcıları ödüllendirmek üzere, reklam verenlerin ödeme yapması için ve bahşiş vermek üzere kullanılabilir.

image.png

Token Dağılımı:

Token satışı: Crowdfunding için ayrılan toplam token sayısı 400.000.000'dir
Hardcap 17.200.000 USD veya 200.000.000 MCV olarak belirlenmiştir.
Satış öncesi fiyatı 1ETH= 5078.95 MCV ve kamu satışı fiyatı 1ETH = 4020.83
MCV'dir. Presale satışında satılmayan tokenlar kamu satışına eklenecek. ICO'dan sonra satılmayan tokenlar da yakılacaktır.

Topluluk: Beta sürümü sırasında 100.000.000 MCV tokeni tahsis ediliyor. Tahsis; promosyon, proje/işletme hesabı ödülleri, mesaj ödülleri, sevk programı, hata ödül ve anket finansmanını içerir. Kamu satışından sonra kullanılmayan tokenler yakılacak.

Takım ve kurucular: 150.000.000 MCV

Platform finansmanı: Platform ödülü için toplam 250.000.000 MCV ayrıldı, bu tahsisat; mesajları ödüllerini, referans programını ve anket finansmanı içerir.

Rezerv: :Rezerv için mevcut toplam tutar 100.000.000 MCV'dir. Fonlar acil durumlar için , yani başa çıkılamayan bir şey ortaya çıkarsa platformu finanse etmek için kullanılacak. Bu fon, misyonunun bir parçası olarak başka bir platforma entegre etmek için de kullanılabilir.

Topluluk, bir kullanıcının gönderisinin spam olduğuna karar verdiğinde , kazanılan token anket fonlarına doğru gidecek ve tamamlanan toplam anketler 200 olduktan sonra ücretler olarak tokenin %10'nu alınacak.

Takım:

Ukeme Inem- Kurucu:
Ukeme Inem, Full stack geliştiricisi ve Essex Üniversitesi'nde Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği okudu.

image.png

Mycryptoview hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://mycryptoview.com/
Whitepaper: https://tokensale.mycryptoview.com/Whitepaper.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5227768.0
Twitter: https://twitter.com/MycryptoviewMCV
Facebook: https://www.facebook.com/Mycryptoview-103234167889363/
My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

Sort:  

Platform çok kullanışlı ve kriptoyla ilgilenenler için çok faydalı. projenin çok iyi yerlere geleceğinden eminim