Lead Wallet ile Kriptopara Çok Kolay

in #blockchainlast year (edited)

image.png

Günümüz teknoloji çağında, kullanıcılar sadece bir hesap ve akıllı telefonla; bir şeyler satın alırken, satarken, para transfer ederken ve harcama yaparken e-cüzdanlarla kolayca ödeme yapabilirler. E-cüzdan bir tür elektronik hesaptır ve kullanıcılar için çevrimiçi bir ödeme aracı vazifesi görür. İnternetteki her türlü harcamanızı ödemenize, para göndermenize ve hızlı bir şekilde para almanıza yardımcı olur. Bu ödeme şekli son derece basit ve hızlıdır böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

Lead Wallet, kullanıcıların kripto varlıklarını güvenli bir şekilde saklamasına izin veren merkezi olmayan bir çoklu kripto para cüzdan uygulamasıdır. Lead Wallet, Apple ve Android cihazlar üzerinden dünya çapında kullanıcılar tarafından erişilebilen mobil bir uygulamadır. Kullanıcıların gerçekten azaltılmış işlem ücretleriyle birçok kripto parayı depolamasına, harcamasına, almasına ve göndermesine izin verir. Lead Wallet; BTC, ETH, LTC, stabilcoinler, ERC-20 tokenleri ve 100'den fazla kripto para birimi gibi birden fazla kripto para birimini destekler. Lead Wallet ekibi platformu kullanıcılara daha da kullanışlı ve basit hale getirmek için, en iyi kullanıcı arayüzü ve güvenlik uygulamalarını kullanmıştır. Lead Wallet, her bir kripto para meraklısı için kolay ve kullanıcı dostu bir kripto para cüzdanıdır.

image.png

Dünyanın en basit ve en güvenli kripto cüzdanı Lead Wallet özellikleri:

  1. Harcama: Kripto para birimlerinin gerçek para birimleri gibi harcanması amaçlanır. Lead C-pazar yeri, malların dijital olarak değiş tokuş edildiği bir e-pazar ile eş anlamlıdır. Lead C-pazar yeri ile kullanıcılar, kripto para birimlerini doğrudan Lead Wallet uygulamasında mal ve hizmetlere harcayabilirler.

  2. Mağaza: Lead Wallet, kullanıcıların kripto varlıklarını güvenli bir şekilde saklamasına izin veren merkezi olmayan bir çoklu kripto cüzdan uygulamasıdır.

  3. Swap: Swap özelliğini kullanarak bir kripto varlığından diğerine anında geçiş yapabilirsiniz. Cüzdan mümkün olduğunca kullanıcı dostu ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, anında BTC' den ETH' ye veya BTC' den USDT' ye veya desteklenen herhangi bir kripto varlığına anında geçiş yapabilirsiniz.

  4. Stake: Kullanıcıların, belirli bir miktarda stake ödülü karşılığında, PoS tabanlı paraları ve diğer ilgili paraları doğrudan Lead Cüzdan hesaplarında tutmalarını sağlar.

image.png

LEAD Token:

LEAD Token, Lead Wallet'da sunulan ürün ve hizmetleri besleyen yerel para birimidir ve bir ERC-20 tokenidir. LEAD token temelde Lead Wallet uygulamasının kalbidir.

image.png

image.png

Takım:

image.png

Sonuç Olarak:

Lead Wallet, kullanıcıların kripto varlıklarını güvenli bir şekilde saklamasına izin veren, dünyanın en basit ve en güvenli çoklu kripto para cüzdan uygulamasıdır. Şu anda Private sale devam ediyor ve IEO ise 20 nisanda Emirex isimli borsada başlıyor. Bence bu umut vaat eden projede siz de yerinizi almak için acele edin ve fırsatı kaçırmayın!

Lead Wallet hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://leadwallet.io/
Whitepaper: https://leadwallet.io/en/docs/whitepaper
Telegram: https://t.me/leadwallet
Bitocintalk ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5231653.0
Facebook: https://web.facebook.com/leadwallet
Twitter: https://twitter.com/leadwallet
Medium: https://medium.com/@LeadWallet
My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

Sort:  

Lead Wallet, kripto paraları güvenli bir şekilde saklayan, dünyanın en basit ve en güvenli kripto cüzdanı, bence benzerlerine kıyasla neredeyse en iyisi.