Crypto Commonwealth; Blockchain Bazlı Bilimsel Yayın ve Kripto Varlık Yönetimi

in #blockchainlast year (edited)

image.png

Crypto CommonWealth, topluluklarının faydalarını en üst düzeye çıkarmak için faliyet gösteren bir kripto para birimi varlık yöneticisi ve yayıncısıdır. Crypto CommonWealth, son derece değişken ancak hızla büyüyen kripto pazarlarında bol yatırım fırsatları keşfetmeyi ve kullanmayı hedefliyor ve merkezi olmayan bir kripto fonu oluşturmaya karar verdi.
Crypto Commonwealth, kripto varlık yönetimi ve yayıncılık endüstrilerini temelden değiştirmeyi amaçlayan bir kripto ekosistemi olarak karşımıza çıkıyor. Crypto Commonwealth, belirtilen amaç doğrultusunda kendileri ile çalışmak isteyen büyük ve küçük tüm yatırımcıları birlikte hareket etmeye çağırıyor.

Crypto Commonwealth, blok zincirde en çok refahı hedefleyen bilimsel bir yayıncı ve varlık yöneticisidir. Yayıncılık ve yatırım ekosistemi için zengin tokenlar tasarladılar. Küresel COMM ödeme ağı, her yeni endüstride değer arayışlarında devrim yaratarak tüm yeni bilgi keşiflerini değerle donatıyor. Crypto Commonwealth, geleneksel varlıklarda ve kriptolarda profesyonel bir portföy yönetim ekibine sahiptir. Platform nicel araştırmacıların çoğu zaman alfa modellemeye odaklanmasını sağlar. Fon ve yayıncı operasyonlarının yanı sıra alfa ve içerik madenciliği, COMM tokeni için çeşitli kullanım örneklerini teşvik ediyor.

Token ve Satış Bilgileri:

İlk ICO turu 1 Mart 2020'de başladı. Token satışları, özel ICO web sitesi cryptocommonwealth.co'da gerçekleştirilecek. Ana token COMM IMOEX'te listelenmektedir. Satışlara yardımcı olmak, piyasa likiditesini artırmak ve yatırımcıların risklerini azaltmak için merkezi olmayan ve yeni bir kripto türevi tasarlandı. ve bu yeni ürün CBND olarak adlandırılıyor. CBND dünyanın ilk Dönüştürülebilir Kripto Bonosu.
Her biri 5 gün sürecek olan 6 büyük ICO / IEO aşaması olacak ve tokenler mevcut piyasa fiyatının çeşitli indirimlerinden satılıyor. İlk beş aşama, satın alma miktarlarının üstünde sırasıyla % 10,% 8,% 6,% 4 ve% 2 oranında token bonusları sunuyor.

Bu arada, IEO, bir Kore kripto borsası olan ChainX üzerinde senkronize olarak yapılacak. Bununla birlikte, token bonusları sadece cryptocommonwealth.co adresinde mevcut olacaktır. Token satışı için KYC istenecektir. CBND'ler, ICO / IEO'nun tüm aşamalarından sonra ChainX dahil olmak üzere diğer kripto borsalarında da listelenecektir.

image.png

Sembolü:COMM
Platform:Ethereum
Token Türü:ERC-20
Satışa sunulan token miktarı: 500.000.000 COMM (% 50)
Toplam arz:1.000.000.000 COMM
Fiyatı: 1 COMM = 0.11 USD
Kabul edilen para birimleri:ETH, BTC, USDT
Softcap: 15.000.000 COMM
Hardcap:100.000.000 COMM

image.png

image.png

Takım:

Hedge fonları, hisse senetleri, kripto para ve token ekonomisi yönetimi konusunda uzun yıllardır deneyimi bulunan Wayne Yee projenin kurusu olarak karşımıza çıkıyor. Crypto Commonwealth'in çekirdek ekibini ise daha detaylı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

image.png

Crypto CommonWealth hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://cryptosmartbeta.com/
Whitepaper: https://cryptosmartbeta.com/wp-content/uploads/docs/whitepaper_en.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5201899.new#new
Telegram: https://t.me/Crypto_Commonwealth_Europe
Twitter: https://twitter.com/CryptoSmartBeta
Facebook: https://www.facebook.com/CryptoCommonwealth/
Medium: https://medium.com/@CryptoCommonwealth
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cryptocommonwealth/
Instagram: https://www.instagram.com/crypto_smart_beta/
My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

Sort:  

Yeni kripto para platformları her zaman beni ilgimi çekmiştir. Crypto CommonWealth bu anlamda bir fark yaratan bir proje…

Crypto CommonWealth oldukça ilgi çekici bir proje ve bende bu projeyi yakından takip ediyorum. Ayrıntılı yazı için teşekkür ederim