Agareum - грай з іншими учасниками та отримуй токени! Gamedrop платформа!

in #blockchain3 years ago (edited)

Всім привіт! Сьогодні я підготував для вас огляд досить цікавого проекту, який спробує перевернути ваше уявлення про традиційній формі розподілу токенів для заохочення ком'юніті і цей проект називається - Agareum!
Коли я вперше наткнувся на даний проект, то відразу зацікавився, так як у нього дійсно прикольна ідея і реалізація.

По-перше це захоплююча гра в якій досить легко розібратися і вона просто засмоктує, не встигаєш і озирнутися як пролітають десятки хвилин.
По-друге ідея проекту передбачає побудову здорового і активного ком'юніті навколо проекту, але не тільки Agareum, а й інших проектів які вирішать через цю платформу провести захід з розподілу своїх токенов. Давайте ж розглянемо все це докладніше, адже проект дійсно заслуговує уваги.
Якщо ви хоч якесь час перебуваєте в крипто ком'юніті або цікавитеся криптовалюта, то напевно чули або брали участь в аірдропах (Airdrops), суть їх досить проста і часто відноситься до маркетингових заходів проведених тих чи інших блокчейн проектом. За виконання нескладних завдань, типу: підписатися на твіттер, зробити ретвіт, вступити в групу телеграм, зняти невеликий ролик і т.д. проект виплачує учасникам токенами власного проекту, цей метод дозволяє розширити співтовариство, привернути увагу до проекту, створити більше ліквідності на ринку за рахунок нових власників монет. Форма ця досить давно існує, має свої особливості і недоліки про які всі прекрасно знають.

Agareum створює платформу яка вводить нове поняття Gamedrops, яке буде альтернативою аірдропам, але я б сказав що Gamedrops новим поколінням аірдропов і їх вдосконаленою версією. Кріптовалютние проекти зможуть розміщувати свої маркери на платформі Agareum в рамках програми заохочення своєї спільноти, користувачі зможуть грати в цікаві ігри на платформі і отримувати токени проекту.
На платформі існує тільки одне правило: "FILL YOUR BAGS!" це означає що ви можете отримати стільки токенов скільки понесе, все залежить від вас грайте та отримуйте токени за отримані в грі очки!

На рахунок гри: Все досить просто, потрібно зайти на платформу, ввести свою поштову скриньку, придумати юзернейм і пароль і підтвердити реєстрацію за допомогою вашого ящика, все досить просто.
Далі натискаємо "Play now" і після того як набереться 30 чоловік - стартуємо :)

Все просто, ви рухаєтеся по карті і "поїдаєте" кольорові кульки при цьому збільшуючись в розмірах, на шляху трапляються токени, які теж потрібно збирати, крім вас по карті рухається ще 29 гравців і вони теж поїдають кольорові кульки, якщо ваш персонаж (клітка) розміром більше противника на 20% то ви його поглиначами, ваша клітка збільшиться і ви отримаєте 50% токенов і очок противника.

Можна натискати пробіл для того щоб зробити ривок вперед нової вашої кліткою для поглинання суперника, також можна зменшувати обсяг клітини на "W" тим самим збільшуючи швидкість. Уникайте віруси, так як вони дроблять вашу клітину, за умови якщо вона більше розміром ніж вірус.

Кожні 30 секунд всі ваші клітини знову об'єднуватися. Раунд закінчується через 5 хвилин і чим вище ви заберетеся на дошці переможців тим краще!

На платформі Agareum створені всі умови для комфортної гри: скіни, різні моди, ваша Мінстату, leaderboard, гаманець зі зручним висновком токенов (скоро).

У Dashboard можна подивитися кількість зароблених токенов. Зараз на кожну гру виділяється 2500 AGR - це токен платформи який буде давати доступ в приватним ігор і різних функцій платформи які будуть розроблені в майбутньому.

Загалом переходите по посиланнях, пробуйте, гра прикольна. Проект виглядає досить перспективно і свіжо, задавайте свої запитання в коментарях, всім пока!

Website: https://agareum.com/
Game: https://play.agareum.com/
Whitepaper: https://agareum.com/WOA-World-Of-Agareum-v1.pdf
Twitter: https://twitter.com/AgareumAGR
Facebook: https://www.facebook.com/agareum/
Medium: https://medium.com/@agareum
Telegram: https://t.me/AgareumAGR

My Telegram @username: @solstice99
My Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1114815
My email: [email protected]

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 20386.05
ETH 1376.28
USDT 1.00
SBD 2.49