W12 ICO 2.0 Çapraz Blokzinciri Platformu

in #blockchain3 years ago

w12_onep_TR.jpg

Token satışları için yeni w12 akıllı sözleşme teknolojisini kullanın bu sayede ICO'lardaki yatırımlarınızı koruyabilir ve kazançlarınızı 87 kat dahafazla arttırabilirsiniz. Projenin, yol haritası aşamalarını karşıladığında projeye ICO fonlarını veren akıllı sözleşmeler yapıldı.Bu çözüm, 87 * katına kadar geri dönüşleri iyileştirir, çünkü başarısız olan projelerin %96'sından alıcıları koruyor

Proje, Proje Fonlamasının üç yolundan birini seçebilir ;
1- Her token alıcısı, proje aşamalarının yürütülmesi hakkında karar vermek için ayrı ve bağımsız hareket eder
2- Proje aşamalarının yürütülmesi ve kabulu, W12 ağından rastgele seçilen 12 bağımsız uzman tarafından onaylanabilir.
3- Proje aşamalarının doğrulanması, proje token alıcılarının % 51'lik oyu ile onaylanabilir. Bir seçmenin sesinin ağırlığı, satın almış olduğu token sayısıyla orantılıdır.

Proje, tokenleri bağımsız olarak verebilir ve w12 platformu üzerinden W12 korumalı modeli kullanarak tokenlerinin yalnızca bir kısmını satabilirBu, W12 platformunun ICO'larını gerçekleştiren çok sayıda projeyle hızlı bir şekilde işbirliği yapmasına ve büyük bir pazar payına hızla yayılmasını yardımcı olacaktır.

Peki Platform Hangi Pazar Sorunlarını Çözmeyi Hedeflemektedir :

1- ICO larda yaşanan ve insanları bıktıran Scam Aldatmacalar.
2- Çok Sayıda olan ve başarı sağlamayan ICO'lar nedeniyle para kaybetmeyi önlemek.

Bitcoin.com istatistiklerinde yayınlanan Satis grubuna göre, ICO projelerinin% 81'i aldatmacadır ve tüm ICO projelerinin sadece% 3.8'i başarılıdır. ICO pazar büyüklüğüne paralel olarak, büyümekte olan proje pazarında başarısız ve aldatmaca olan girişimler 4 milyar dolardan fazla kayıp fon toplar.

W12 Tokenlerin Yararları
W12 tokeni, platformda projelerin getirdiiği fonların depolanması için kullanılır.
W12 tokenleri kullanmak, W12 platformunda listelenen herhangi bir ICO projesinin tokenlerini satın almanızı sağlar.
W12 Tokenleri platformdaki hizmetler için ödeme olarak kullanılır

Yatırımcılar için W12 Platformu Nedir ve Nasıl Çalışır?
W12 , global sermayenin merkezi olmayan blokzinciri üzerinde bir tesis üretmek ve dünya çapındaki işlerde güvenli finansal yatırımlar için yepyeni bir platform geliştirmektir.
Gruplar ve işletme sahipleri için W12, projelerin kilometre taşlarını yerine getirince ödeme alan otomatik Akıllı sözleşmeler öbeğinde çalışabilecek bir platforma sahiptir. W12 platformu, bir konseptten başarılı bir şirkete kadar olan kursun mümkün olduğunca kısa olacağı bir ortam üreterek para kazanma şansına sahip işleri tedarik ediyor.

Örnek olarak beğendiğiniz bir projeye yatırım yapmak istiyorsunuz bircok kez araştırma yaptınız ama halen kafanızda soru işaretleri var. İşte tam bu sırada W12 akıllı sözleşmeler teknolojisi devreye giriyor ve sizin güven konusunda çok fazla kaygı duymanızı engelliyor. Şöyleki ; projeye yatırım yaptınız ve ekip yol haritasına uygun olarak ilerlemeye devam ediyor w12 platform üzerinden yatırımcılar oylama yaparak büyük cogunluk olumlu yönde oy kullanır ise geliştirici ekip proje sahipleri kendileri için ayrılan ve daha önce belirlenen fonlara erişim sağlayabilir.

Eğer aksi yönde durumlar ortaya çıkar ve proje istediğiniz gibi ilerlemiyor ise yine yatırımcılar arasında oylamalar yapılır ve w12 ICO uzmanları tarafınca gerekli incelemeler yapılarak ya projeye ilettiğiniz fonlar size iade edilir yada w12 yardımcı tokenleri olarak size geri dönüş sağlar ve aynı w12 yardımcı tokenleri ile farklı ve size uygun projelere destek olarak yatırım hayatınıza herhangi bir kaybınız olmadan devam edebilirsiniz.

Yatırımınızın bir kısmını geri almak için herhangi bir dönüm noktasında oy kullanabilir ve daha sonra daha kazançlı projelere yatırım yapmak için kullanılabilecek w12 tokenleri olarak size iade edilen harcanmamış fonlar olarak alabilirsiniz.

Proje Sahipleri için W12 Platformu Nasıl Çalışır?
W-tokenleri ICO token alıcılarından gelen fonlarla desteklenen ICO projesi tokenleridir. W-tokenlerinin miktarı herzaman w12 rezervindeki "Simple ICO" proje tokenlerinin miktarına eşittir. W-tokenleri sadece w12.io sitesinde mevcuttur.

Ico projelerinizi listelenen bir borsada satmak için, W-tokenlerinizi W12 değiştiricisine göndermeniz yeterlidir, buda geri kazanım olarak size "Simple ICO" tokenleri verir.

W12 platformu aktif olarak geliştiriliyor ve tüm kaynak kodları W12 firmasının GitHub sayfasında sürekli güncellenerek yayınlanıyor. https://github.com/w12-platform

Çok yakın bir zamanda projeler platformda tokenlerini tanıtabilecek, tam otomatik bir ICO süreci yürütebilecek ve hiçbir ücret ödemeden ve herhangi bir özel teknik uzmanlık gerektirmeden kolayca fon toplayabilecekler. W12 Alpha sürümü beğeni ve şikayetleriniz için şuan yayındadır. Sizlerde platformu kolayca test edebilir ve eksik gördüğünüz kısımları bizlerle paylaşarak platformu daha kolay daha sağlam şekilde inşa edilmesine yardımcı olabilir ayrıca cömert ödül kampanyalarında faydalanabilirsiniz. W12 MVP (Deneme Sayfası ) https://w12.io/?aff=457bwkeo

W12 ICO Detayları
W12 Yardımcı Tokenlerin Tipi : ERC20
Platform: Ethereum
W12 Yardımcı Tokenlerin Sembolü : W12 Token (W12)
1 Adet w12 Token Fiyatı : 0.00035 ETH
Toplam olarak önceden üretilmiş ve Arz Edilecek olan Token miktarı : 400 million
ICO katılımı için kabul edilen kripto para birimleri : ETH, LTC, BTC, BCH, ETC
Hard Cap: 30,000 ETH
Şuanki ICO Aşaması : Crowdsale
Pre-ICO : 2018-05-20 – 2018-07-20
ICO : 2018-07-27 – 2018-09-27
Token Satışı Bitiş Tarihi : Eylül 27, 2018
ICO Erken satış sürecinde indirim tutarı : 10%

Proje Hakkında Daha Detaylı bilgi almak için aşağıdakı kaynakları kullanabilirsiniz :

Website: https://tokensale.w12.io/?aff=457bwkeo
ANN Duyuru Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3220425.0
İngilizce Whitepaper: https://tokensale.w12.io/W12-en.pdf
Türkçe Whitepaper : https://drive.google.com/open?id=1ZZZKIEp7mUVnhkuj9FTVDDrCHubiLBWx
Twitter: https://twitter.com/w12_io
Telegram: https://t.me/w12_io
Facebook: https://www.facebook.com/w12.io/
Author: Rhego
Btt Forum Profile : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013