Catena - Tamamen Merkezi Olmayan Bir Ticaret Platformu

in #blockchain2 years ago

Ekip ticaret, imalat, ürün geliştirme, yeni başlamış şirketler, teknoloji ve kalite kontrol alanlarında 50 yıllık bir deneyime sahiptir; Farklı ürünlerle çeşitli alanlarda şirketler yaratma ve büyütme çalışmalarına dahil olduk ve blok zincir teknolojisi anlayışının yükselmesi ve piyasa hazırlığı ile birlikte çalışmalarımız boyunca birçok zorluk yaşadık, doğru zaman olduğuna karar verdik Merkezi olmayan ticaret platformumuzu tanıtmak için CATENA, küresel ticaret ekonomisinin nasıl çalıştığını değiştirecek, devrim niteliğinde bir merkezi olmayan ticaret platformudur.

0_tsD-RVFUW7XYnyTk.jpg

Hükümetler, küresel ticaretin gelişmesi için en büyük engel olarak gördükleri, daha iyi bir küresel ticarete sahip olmalarına yardımcı olmak için bir yönüne odaklanmakta, ancak ticaretin önündeki başlıca engelleri oluşturan gerçek zorlukların ana yönlerini özlüyorlar. Zorluklar, kökten çözülmediği takdirde tüm diğer çabaları sarsar, bu zorluklar sadece küçük tüccarları değil, aynı zamanda büyük şirketleri de etkilemekte ve bazen ekonomiyi geri tutabilen ve kalkınmayı yasaklayabilen Uluslar ekonomileri üzerinde doğrudan etkisi vardır. Küresel ticaretin son otuz yılda keskin bir şekilde arttığı, dünya yaşam standartlarını olumlu etkilediği, küresel ticaretin karşılaştığımız engelleri ve zorlukları olduğunu gördük ve ticaretin bir motor olmaya devam edeceğine inanıyoruz. Büyüme, hem hükümetler hem de şirketler tarife konusunda endişelenmeyi bırakmalı ve bugün serbest ticaretin önündeki en büyük engel olan gerçek engellere odaklanmaya başlamalıdır.

Catena, bir ticaretteki tüm ilişkili taraflara çok güçlü bir çözüm önermektedir. Catena, sadece güven sorununu çözmek için geliştirilen blok zinciri ağında merkezi olmayan bir platformdur, ancak bir ticaretteki tüm taraflar farklı şartlar ve koşullar üzerinde hemfikir olabilirlerdi. ödeme, nakliye, ürün parametreleri ve kalite, vb.

Catena, ticaret ekonomisini hızlandırmanın yanı sıra kolaylık sağlamaya yardımcı olacak iki yeni teknolojiyle donatılmıştır.
• ETP: Herkesin ihtiyaç duymadan ticaretine çok güçlü bir akıllı sözleşme geliştirmesine yardımcı olabilecek önceden programlanmış akıllı sözleşmelerden oluşan verimli bir ticaret platformu. bir kod yazmak.
• COMAI: Ticaretiniz için en iyi fırsatları, yolları ve kuralları belirlemeye yardım etmek için oyun teorisinin matematiksel modellemesi olan Catena sipariş eşleştirme yapay zekası.

CATENA Token, herhangi bir ticaret veya sözleşmenin sistemde işlemesine izin vermenin anahtarı olarak hareket ettiği platformun önemli bir parçasıdır, işleminizin Catena'da başlaması için bir gaz veya yakıt formu olarak düşünülebilir. platformudur.

8SzwQc8j2KJZWBXFXnbnQ1FtoZhRqrTWozhqoqWHpGmpmnc1BKQKbvTX9ciFQjMpBTDEPkgCQVD3pmqiu2JXhhuZSQx4PxMtLUcm7y2bZ1MEJ7dmZwC.png

Catena, farklı sektörlerde ve çeşitli iş hacimleri ile dünya çapındaki tüccar ve üreticilerin büyük ilgisini çekmiş, küresel ticaret ekonomisinin, güven ve tedarik zincirindeki ana zorlukların üstesinden gelmek ve daha fazla büyümesi için muazzam bir potansiyel getireceğine inanmaktadır. sorunları.

Catena Merkezi Olmayan Ticaret Platformu

Vizyon: Küresel ve yerel ticaret için en büyük güvenilir platform olmak ve tüm dünyadaki tüm ticari işlemler için ilk tercih olmak.
Misyon: Güçlü bir platform ve güçlü bir platform ile güçlü bir araç ve güçlü bir araç ile yetkilendirmek ve pazar faaliyetlerinin güvenliğini sağlamak ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için sınırsız fırsatlara kapı açarken, piyasa parametrelerinin şeffaflığı ve rekabetin önündeki düşük giriş engelleri sayesinde, büyüyen ve başarılı ticaret ekonomisi.
Proje: Catena, ticaret ekonomisinin nasıl işlediğini ve neticede değişmesini sağlayacak sağlam bir platform oluşturmak için blok zincirleme teknolojisini kullanan devrim niteliğindeki teknolojileri ve algoritmaları uygulamaya yöneliyor. Catena, merkezileştirilmiş bir ticaret platformudur ve ağırlıklı olarak Blockchain teknolojisine dayanan ve ticaret ekonomisini canlandırmak için yeni algoritmalar ve AI protokolleri sunan bir değişimdir.

Token Dağıtımı:
İhraç Edilen Tokenler 250.000.000% 100 ICO 145.000.000% 58 ICOS ortakları 5.760.000% 2 Takım 37.500.000% 15 Danışmanlık ve erken alıcılar 6.740.000% 3 Karar Merkezi 50.000.000% 20 Bonus / Teşvikler / Ödül 5.000.000% 27

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kanalları ve bağlantıları kullanabilirsiniz ;
WEBSITE:https://https:/www.catenaex.com/
WHITEPAPER:https://s3-ap-southeast-1.amazonaws.com/whitepaper1/White+Paper.pdf

Author : Rhego
Bounty0x : Rhego