BUILDERIUM.IO - İNŞA ETMEK İÇİN YENİ BİR YOL

in #blockchain3 years ago

2.png
Builderium nedir?

Builderium, inşaat işçilerini ve yüklenici müşterilerini birleştiren bir platformdur. Şu anda inşaat sektörü ile ilgili üç sorun var.

  1. Artan rekabet, müşterileri giderek daha zor bulmak;
  2. İnşaat işçileri evlerinden aradıkları iş tekliflerini bulamıyorlar;
    Müşteriler kiralamak üzere oldukları inşaat işçilerinin kalitesinden emin değiller. Ayrıca, fiyat bir proje için çok fazla olabilir.

Builderium platformu tüm bu problemleri çözmeyi hedefliyor.

5.png
Nasıl Çalışıyor?
Bir müşteri olarak, projenizin ayrıntılarını gönderin. İlgili profesyoneller teklifinizden haberdar edilecektir. Daha sonra bu profesyoneller, projeyi kimin tamamlayacağını ve ne kadarını alacağını belirlemek için tersine açık artırmalara katılmaktadır. Daha sonra teklif edilen en düşük ücretle çalışacaksınız.
Bir müteahhit olarak, çalışmaktan memnun olabileceğiniz herhangi bir proje için teklif verirsiniz.
Bir inşaat işçisi olarak, yaşadığınız bölgedeki inşaat işlerine göz atabilirsiniz.

8.png
Neden Builderium?
Builderium, inşaat şirketlerini tam zamanlı veya geçici bir proje arayan yerel bir müşteriyle birleştiren bir platformdur. Projeniz, konum, beceri ve deneyime dayalı profesyonel müşteri profilleri ile eşleştirilecektir. İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bize ulaşın. Parmaklarınızın ucunda inşaat iş gücüne sahip olacaksın. Builderium, sorunlu bina veya ev yenileme projelerinin çözümü olacaktır.
Müşteri ve Yüklenici Arasında Güven Eksikliği ; Müteahhitler bazen çevrimiçi müşterilerle buluştuğunda, güvensizlik eğilimine girme eğilimi vardır. Bu, özellikle geniş bir çevrimiçi profile sahip olmayan insanlarla uğraşırken görülür. Artık platformların güven oluşturması ve insanların barışçıl bir şekilde ilgilenmesini sağlamak zorunludur.
Güvenli Olmayan Ödeme Kanalları; Geleneksel olarak, işletmelerin, şirketin katıldığı çeşitli işlemleri yönetmek için ödeme kanalları vardır. Ancak, bu kanallar üçüncü taraflarca kontrol edilir ve sahtekarlık ve diğer yolsuzluk uygulamalarına eğilimlidir. Eğer bu kanallar tamamen ortadan kaldırılmışsa, bu kanallar elimine edilebilir. Freelancing Platformlarının Problemleri

3.png
İnşaat Sektörünün Mevcut Durumu
Daha fazla teknolojik gelişme ortaya çıktıkça, daha iyi bir inşaat sektörüne ihtiyaç olduğu açıktır. İnşaat sektörü, internetin ortaya çıkmasıyla sadece ufak tefek vardiyalar ve birkaç adım attı. Bu, büyük ölçüde bu değişiklikleri bütün kalbiyle kabul etmemesine bağlandı. Bu, hem iç hem de dışsal olarak çeşitli zorluklarla izlenebilir; bazı zorluklar burada detaylı olarak açıklanmaktadır.

Pek çok kişi, çoğu zaman, bir inşaat yüklenicisi olarak yetenek sergilemek için altyapıdaki yetersizliği hakkında şikayette bulunur ve ne yazık ki, pazarlama için zahmetli ve elverişsiz olan sistemlere ve tekniklere güvenmek zorundadırlar. İnşaat sektörünün bir değerlendirmesine göre, çevrimiçi mevcut inşaat müteahhitlerinin sayısı en düşük seviyededir.

Builderium Üzerinde Açık Müzayede
Builderium'da, bir ev yenileme projesine veya bina inşaatına ihtiyaç duyan herkes, platformdaki detayları yayınlayacak ve mevcut sayısız müşterinin iş başvurusunda bulunacağı bildirilecektir. Müşteri, harcaması gereken minimum tutarı belirler ve bu, herhangi bir profesyonelin projenin maliyeti olarak sunabileceği maksimum miktarı belirtir. İşi yapacak veya yapmak isteyen uzmanların projeye bağlı olmasını sağlamak için, bu tekliflere katılmak için bir Token gereklidir.
Teklif Verme İşleminden Önce Para Yatırma ile Mülkiyet ve Varlıkların Güvenliği; Bir proje için teklif verirken, yüklenicinin işi alması, ancak teslim etmemesi her zaman mümkündür. Bunun olabileceğini anlasak da, böyle bir durumu en aza indirmeyi hedefliyorlar.

Builderium Yol Haritası
10.png

ICO'ya Genel Bakış :
Builderium'u daha da iyi geliştirmek için kamuya bir ICO teklifi başlatılacaktır. Mevcut toplam Token miktarı 23.000 ETH'dir ve bunun% 20'si ICO öncesi dönemde kullanılabilir hale getirilmiştir. Tokenlerin % 60'ı nihayetinde yatırımcılara sunulacak, % 20'si ise danışmanlar, çekirdek geliştiriciler ve kurucular için ayrılacak.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kanalları ve bağlantıları kullanabilirsiniz ;
WEBSITE:https://builderium.io/
WHITEPAPER:https://builderium.io/img/Builderium_Whitepaper.pdf
TELEGRAM:https://t.me/BuilderiumCommunity
TWITTER:https://twitter.com/Builderium

Author : Rhego
Bitcointalk Forum profile : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013

Sort:  

Congratulations @rhego! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @rhego! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @rhego! You have received a personal award!

1 Year on Steemit
Click on the badge to view your Board of Honor.

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!