Gobaba.com Durum Raporu (16.11.2018) — Platform geliştirmeleri ve yeni özellikler

in #blockchain2 years ago

Copy of UPDATE-REPORT.png

Gobaba’dan herkese merhaba!

Son durum raporumuzun üzerinden neredeyse bir ay geçti. Bu sürede platformumuzu geliştirmek için oldukça yoğun bir tempoda çalıştık. Gobaba’ya sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz birkaç yeni özellik ekledik.

Gobaba.com’a yeni eklenen özellikler hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İş yerleri için online üyelik formu

İş yeri sahipleri artık Gobaba.com üzerindeki üyelik formunu doldurarak bir kurumsal hesap oluşturabilirler. Gobaba kurumsal hesapları iş yerlerine birçok kripto para biriminde ödeme kabul etme imkanı veriyor. Banka hesabınıza ödeme almak istediğinizde ise Gobaba ödemenizi istediğiniz fiat para biriminde gerçekleştiriyor.

Kurumsal Gobaba hesabı oluşturmak için bağlantıda ki formu doldurabilirsiniz: https://onboarding.gobaba.com/tr/member/register

Kullanıcı adı yaratarak kripto talebi yarat

Gobaba’nın kripto para talep etme özelliği Gobaba.me artık kullanıcıların kendilerine özel bir kullanıcı adı yaratarak ödeme talep etmesine olanak sağlıyor. Gobaba.me ile bir ödeme talebi yaratırken artık sadece size özel kullanıcı adınızı kullanabilirsiniz. Gobaba.me ile belirli bir tutarda ödeme talebi yaratabilir ya da tutar belirtmeden genel bir talep oluşturabilirsiniz — destekçilerinizden ödeme toplamak için oldukça uygun bir yöntem!

Gobaba POS Android cihazları da destekliyor

İş yerlerinin kripto para ödemelerini kabul edebilmesi için geliştirdiğimiz Gobaba POS artık Android işletim sistemli cihazlar için Google Play’den de indirilebilir. Eğer bir iş yeri sahibiyseniz Gobaba’nın kurumlar için geliştirdiği ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz. Kripto para birimlerinde ödeme kabul etmek iş yeriniz için yepyeni bir gelir akışı sağlayabilir.

Kurumsal hesap oluşturmak için: https://onboarding.gobaba.com/tr/member/register

Telegram bağlantısı güncellendi

Global Telegram kanalımız için yeni ve daha akılda kalıcı bir bağlantı yarattık. Kripto para sohbetlerimize siz de katılın, arkadaşlarınızı davet etmeyi de unutmayın!

Telegram kanalımızın yeni bağlantısı burada: https://t.me/gobaba_tr

Arka planda yapılan bazı geliştirmeler

Geçtiğimiz ay içinde bazı ufak performans geliştirmeleri yaptık.

Ayrıca, sizlerin önerileri ve geri bildirimleri ile platformdaki bazı bilinen hataları ortadan kaldırdık. Kullanıcılarımızın yorumları ve istekleri bizim için çok önemli. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Gobaba ile ilgili yaşadığınız problemleri bildirebilir ve yeni özellik istekleri yapabilirsiniz:

https://community.gobaba.com/feature-requests

Bu güncellemenin sonuna geldik. Gobaba’daki yeniliklerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin ve platformumuzu daha fazla kişiye ulaştırmak için alkış butonundan bizlere destek olmayı unutmayın. Görüşmek üzere!

Gobaba Topluluğuna Katılın

Instagram: https://www.instagram.com/gobabaofficial
Facebook: https://www.facebook.com/gobabaexchange
Twitter: https://twitter.com/GobabaExchange
Telegram Chat: https://t.me/gobaba_tr
Telegram Announcements: https://t.me/gobabaannouncements
Medium Blog: https://medium.com/gobabaexchange
Discord: https://discord.gg/2d3Wafe
YouTube: http://bit.ly/gbb-youtube

Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.02
JST 0.037
BTC 10329.63
ETH 326.57
USDT 1.00
SBD 0.95