Stealt Crypto ile Dünya Daha Yakın

in #blockchain6 years ago (edited)

phone.png

"Merkezi olmayan ve birbirine daha fazla bağlı bir dünya" Stealt Crypto projesinin tek cümlelik özetidir diyebiliriz.
Bireylerin hareketlerini kısıtlayan, takip eden verimsiz merkeziyetçi anlayışın yerine birbirine daha fazla bağlı, paylaşımcı güvenli bir topluluk oluşturmak bu projenin temel amaçlarından bazılarıdır. Bu topluluk içerisinde bireyler kullanılmayan depolama alanlarını, internete erişim bant genişliklerini kiralayabilecek yeni bir kazanç modeli oluşturabilecekler. Blockchain tabanlı bu platform ayrıca merkezi olmayan IOT ve komünikasyon ağlarına odaklanırken bunun için Quantum Mesh ağından faydalanacak

Quantum Mesh ağı bir ağ topolojisine atıfta bulunur ve her düğüm, verileri iletebilir ve dinamik uçtan uca kuantum güvenlik şifreleme algoritmasını ve kimlik doğrulamasını destekler. Benzersiz StealthCrypto örgü ağ düğümleri söz konusu olduğunda, her düğümün blok zinciri yapısını desteklediğini ve diğer düğümlerle iletişimi kurduğunu belirtmek önemlidir. Bu nedenle, StealthCrypto Network madencilik, güvenli sözleşmeler, cüzdan odaklı mikro ödeme sistemleri ve işlemlerin yönetimini başarı ile gerçekleştirebilir.

Stealth Grid ,siber güvenlik endüstrisine önem veren ve onu daha iyi bir yöne çevirmek isteyen bazı siber güvenlik uzmanlarının deneyimine dayanarak yaratıldı. Stealth Grid Blockchain teknolojisinden ve önceden sahip olunan deneyimlerden faydalanarak daha iyi bir hizmet sunmayı planlıyor. Stealth Grid in temel amacı, Blockchain teknolojisini kullanarak kullanıcı verilerini güvence altına alacak merkezi olmayan bir sistem kurmaktır. Stealth Grid, yüksek performans ve kararlılıkla çalışan verileri doğrudan şifreleyen bir sistem . Ayrıca , kullanıcılara Cloud Storage, IoT gibi servislerde kullanılabilecek bir veri ve ağ koruması sağlar. STEALTHCRYPTO'nun geliştirilmesini, StealthCrypto Cloud ve StealthCrypto gibi hizmetleri ve diğer birçok hizmetin güvenli olarak çalışmasını bu sistemleri tek bir veri koruma ekosistemine entegre edecek olan Stealth Grid sağlayacaktır.. STEALTH Cloud, veri alışverişi veya depolama tabanlı Cloud Storage'ı güvence altına alacak bir hizmettir.
Steal Crypto Kullanım Alanları
Bahsettiğimiz gibi güçlü ve güvenli bir altyapıya sahip olan bu proje hangi alanlarda kullanılabilir diye soracak olursak en önemli olanları şu şekilde sıralayabiliriz

Veri depolama hizmeti: Platformda kullanılan Quantum Mesh ağı sayesinde veriler tek bir noktada değil parçalara bölünerek dağınık olarak depolanır ve şifrelenir. Bu sayede saldırılara karşı yüksek güvenlik sağlanmış olur ve izinsiz girişler engellenir

Telekomünikasyon: Stealth Crypto projesi kendi ağı üzerinden bilgi ve veri akışını sağlayacağı bir platformdan telekomünikasyon hizmetleri verecek. Standartların üzerinde bir hız ve veri güvenliği ile internet erişim ağı sağlayacak olan proje internet üzerinde gezinirken bilgilerimizin çalınmasını ve kullanım tercih ve alışkanlıklarımızın takip edilmesini önleyecek. Ayrıca proje kapsamında geliştirilmesi planlanan kripto telefon ile artık telefonlarımızın dinleniyor yada takip ediliyor olması gibi endişelere kapılmadan rahatça konuşabileceğiz.

Quantum Mesh teknolojisi ile uçtan uca şifreli veriler sayesinde artık intenet kullanırken ve telefonda konuşurken özgür olabileceğiz.

Firma ve Kuruluşlar:
Yüksek güvenlik gerektiren bankacılık, finans yada kamu sektöründe, saklanması gereken önemli bilgiler açısından Stealt Crypto en iyi seçenek olacaktır.
Ayrıca proje şehir planlamacılığı gibi önemli ve büyük miktarda veri gerektiren alanlarda da falliyet göstermeyi planlıyor.
Stealt Crypto projesi Token bilgileri ise şu şekilde

Ticker sembolü: QMN

Platform: Ethereum (ERC20)

Kabul edilen ödeme: LTC, ETH, BTC, USD

Sert kap: 100.000.000 USD

Ülke: Cebelitarık

Devam eden satış: 15 Ağustos 2018 - 30 Eylül 2018

20180821_132538.jpg

Fiyat: 1 QMN = 1 USD

Stealt Crtpto çekirdek takım:

CEO: LARRY CASTRO.

JAMES SCOTT
Gelişim Ekibi Güvenlik Mimarı

WILLIAM EILERS
Başkan Yardımcısı, Genel Danışman

RANDY HEST
Geliştirme Ekibi, Güvenlik Mimarı

GURMINDER SINGH KHALSA
Danışman Kurulu, QUBIT Blockchain

Geliştirme

DANIEL SAAVEDRA
Kullanıcı Arabirimi ve Tasarım Ekibi, Proje Lideri / Kreatif Direktör.

Proje ile ilgili daha geniş bilgi alabileceğiniz bağlantılar:

Stealth Crypto Web Adresi: https://www.stealthcrypto.io/
Stealth Crypto Whitepaper: https://stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=View-Whitepaper
Stealth Crypto Twitter Adresi: https://twitter.com/stealthcrypto_
Stealth Crypto Telegram Adresi: https://t.me/stealthcrypto2018
Stealth Crypto Facebook Adresi: https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

Benim btt profilim:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1876477

Son olarak burada yazan bilgiler şahsi görüş olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapacağınız projeyi kendiniz araştırıp yine kararı kendiniz vermelisiniz.

Sort:  

Coins mentioned in post:

CoinPrice (USD)📈 24h📈 7d
BTCBitcoin6679.048$5.49%7.17%
ETHEthereum290.231$5.09%4.77%
LTCLitecoin58.224$7.25%7.05%

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.033
BTC 51263.89
ETH 3092.70
USDT 1.00
SBD 4.08