Paytomat Cüzdan Güncellemesi (1.14.1)

in #blockchainlast year

Evet arkadaşlar Paytomat cüzdanın yeni versiyonu yayınlandı. (1.14.1) Benim cihazım ios olduğu için onun özelinde yapılan değişiklikleri kısaca paylaşıyor olacağım.

Öncelikle yapılan dizayn değişikliğinden başlayayım. Zaten basit arayüzü olan uygulama daha da sadeleşmiş ve tasarımı daha güzel bir hal almış. Ana ekranın en üst köşesinde pti token tüm ihtişamıyla sizi karşılıyor :) Bu sayede hesabımızda ki pti'nin ne durumda olduğunun takibini çok kolay bir şekilde yapabileceğiz.

Bir diğer özellikte daha önce Ethereum,Eos altyapısı içerisinde girip bakmak zorunda olduğumuz tokenlerin takibinin ana sayfa üzerinden yapılabiliyor olması. Bu özellikte çok hoşuma gitti. Burada ki coinlerim arttığı zaman takip etmesi çok basit olacak. Ayrıca sıralamayı çok basit bir şekilde yanlarından tutarak değiştirebiliriyoruz.

Üçüncü ve son özellikte uygulama üzerinden elimizdeki kriptolar ile kolayca pti satın alabiliyor olmamız.Şuan btc,eos,eth,ltc ile pti satın alma işlemini yapabiliyoruz.

Özetle uygulamanın yeni halini çok beğendim. Zamanla daha da gelişiceğini ve farklı özelliklerinde dahil olacağını düşünüyorum. Ama şu hali ile en iyi cüzdan uygulaması diyebilirim.

Uygulamayı indirmek isteyenler,

Ios için buraya
Android için buraya

Cüzdan hakkında daha fazla bilgi için > https://wallet.paytomat.com

Paytomat hakkında daha fazla bilgi için > https://www.paytomat.com