Felixo Borsası - Kazanmaya Şimdi Başlayın

in #blockchain11 months ago

Merhaba arkadaşlar, bugün yazımda size yerli kripto para borsası olan Felixo'dan bahsediyor olacağım.

Felixo, kripto para tüccarları ve global likidite sağlayıcıları için gelişmiş hizmetler sunan, kripto varlık işlem platformudur.Felixo’nun kurucu ortakları, Blockchain geliştiricilerinden oluşmakta, yazılım ve kripto para ticaretinde büyük bir tecrübeye sahip kişiler.Felixo, kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla kurulmuş, içinde yeni nesil ödeme sistemlerini de bulunduran ilk profesyonel platformlardan biridir.

Felixo finansal teknoloji şirketi, BT AKADEMİ ve CRONOM YAZILIM şirketlerinin kurucuları, bugüne kadar yerli-yabancı bir çok kurumsal firma ile yazılım projeleri yapmış geliştirmiş ve halen geliştirmekte olan, Visual C# alanında En Değerli Profesyonel (MVP) ünvanına Microsoft tarafından bir çok kez layık görülen Sefer ALGAN ve Oğuz YAĞMUR tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Felixo altyapısında 5 tam zamanlı developer sistemin geliştirilmesi ve optimize edilmesi adına çalışmaktadır.

Felixo borsası daha en başından sağlam temeller üzerine kurulmuştur. 300 bin tps kapasitelidir.Piyasada binance'dan sonra en yüksek kapasiteye sahip bir borsadır. Dışarıdan herhangi bir yazılım almadan %100 kendi yazılımını kullanan borsada özellikle cüzdan yazılımı gibi önemli bir yer edinmektedir. (Türkiye'de hiçbir borsada yok, dünyada ise sayılıdır.)

Şu an borsa yüksek katılımın olacağını düşündüğüm bir airdrop kampanyası yürütmekte.Hatta toplam arzın %50'sini airdrop ile dağıtılacağını belirtiyorlar. İlk raund ta sms onayı, döküman onaylama ve varlık yatırmaya dağıtılan flx coinlerin şimdi kapsamı bir hayli genişledi. Çünkü 2. raund ta sosyal medya görevleri açıldı ve ciddi miktarda flx coin dağıtılıyor. Bence sizde şimdiden yerinizi alın ve ilerisi için flx coinleri hesaplarınızda tutmaya başlayın.

Yakında mobil uygulamalarda marketlerde yerini alacak.

Felixo borsası hakkında daha fazla bilgi için > https://www.felixo.com/

Airdrop hakkında daha fazla bilgi için > https://www.felixo.com/airdrop/FLX

Sort:  

Hi erkander, did you know you can also view this post on Steemie?

Congratulations @erkander! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!